Як врятувати світ.

Напевно, кожен з нас замислювався над питанням про збереження миру в тому стані, в якому він знаходиться зараз. Якщо задуматися, як виглядає світ в цілому, то можна припустити, що його стан оцінюється на три з мінусом: військові та стихійні дії, кровопролиття, прикрості одиноких людей і скорботу про загиблих споріднених душ. Є приказка: "Хочеш змінити світ - почни з себе". А що можете зробити саме ви для всього світу? Давайте розберемося в цьому складному питанні.
Вам знадобиться
  • Виконання нижчезазначених критеріїв, які служать для збереження миру.
Інструкція
1
Порятунок світу в цілому зводиться до того, щоб знизити споживання ресурсів. Кожен житель Землі може вчинити цей подвиг. Стратегії в збереженні миру: - будинок; - транспорт; - офіс; - природа; - їжа і здоров'я; - спосіб життя.
2
Дом. Не забувайте вимикати світло і висмикувати вилки з усіх розеток (використовуйте енергозберігаючі лампи). Відмовтеся від використання виробів з пластмаси, а це буде непростим рішенням (бритви, запальнички, авторучки, дитячі іграшки, одноразовий посуд). Економічно використовуйте папір для письма і папір для друку (по можливості відмовтеся від покупки паперових видань).
3
Транспорт. Віддавайте перевагу велосипеду, а також транспорту, який не використовує бензин (тролейбуси і трамваї). При покупці машини вибирайте машину з мінімальними затратами в паливі, а також дизельним двигуном. Встановіть на вихлопну трубу очисний фільтр. Чи не паркуйте машину на газоні.
4
Офіс. Намагайтеся вимикати техніку, ніж залишати в режимі очікування. Економічно використовуйте папір, не робіть зайвих копій документів (бажано з двох сторін). Віддавайте перевагу копіям сканера, а не ксерокса.
5
Природа. При виїзді на пікнік намагайтеся прибрати все сміття за собою. Також не варто мити машину у прилеглих річок. Намагайтеся не спалювати листя та вироби з пластика. Найкраще облагородити землю посадкою дерева.
6
Здоров'я. Постарайтеся не використовувати будь-які засоби хімії (косметика, миючі засоби). Віддавайте перевагу пішим підйомів на ваш поверх. При можливості відмовтеся від м'яса.
7
Спосіб життя. Відмовте собі у вживанні алкоголю, наркотиків і тютюнових виробів. Основне правило - здоровий спосіб життя. Займайтеся спортом, влаштовуйте невеликі пробіжки, беріть участь в суботниках і вилазках на природу і гори. Намагайтеся якомога менше забруднювати навколишнє середовище.