Як перевести гроші life. Як в лайфі передати гроші.

Завдяки постійній боротьбі з конкурентами оператори мобільного зв'язку розробляють і пропонують своїм абонентам додаткові послуги, що сприяє миттєвому вирішенню безлічі проблем, однією з яких є раптово спорожнілий баланс на рахунку. Тепер і «life» дозволяє переказувати грошові кошти іншому абоненту, зараз нульовий баланс рахунку для користувача не є проблемою, так як друзі або родичі можуть перевести в будь-який момент відсутню суму зі свого рахунку.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон і номер абонента.
Інструкція
1
Як завжди в самий невідповідний момент, коли потрібно було зробити важливий дзвінок, не вистачило грошей на рахунку. Тоді доводиться швидко згадувати, хто ж із близьких людей може швидко перевести відсутні кошти.
2
Ця операція називається «Переказ балансу». Для того щоб вам могли перевести гроші , необхідно направити запит другу чи родичу, який також як і ви є абонентом мережі «life».
3
Щоб людина дізнався про те, що вам потрібна допомога, слід відправити повідомлення на номер 124 з текстом: SOS, пробіл і номер телефону абонента в національному форматі. Це повідомлення є безкоштовним, одержувач побачить ваше прохання практично миттєво і зможе перевести гроші .
4
Існує 3 варіанти перекладу средств.Перевод грошей здійснюється за допомогою запиту. Для цього спочатку набирається * 111 *, потім номер абонента в національному форматі, якому ви плануєте перевести певну суму, після *, сума і #. Натиснути кнопку виклику.
5
Можна подзвонити за номером * 124 #, вибрати категорію «Переказ балансу», вказати номер одержувача і суму коштів.
6
Операцію також можна здійснити і за допомогою повідомлення. Для цього слід відправити повідомлення на номер 124 з текстом: PEREVOD, пробіл, номер одержувача в національному форматі і вказати необхідну суму переказу.
7
Однак, у оператора є перелік магазинів, які не відносяться до центру обслуговування абонентів, адреси можна дізнатися, відвідавши сайт. У таких випадках послуга «Переказ балансу» починає діяти тільки через 21 день після підключення до мережі.
8
Дізнатися, чи відноситься магазин до центру обслуговування, можна ще одним способом: спробувати перевести комусь із знайомих грошові кошти на рахунок, або відправити запит на поповнення балансу. Якщо ця функція ще не підключена, то абоненту приходить повідомлення від оператора, в якому вказується дата, з якої послуга стане доступною.
Зверніть увагу
В один день абонент не може відправляти запити на переказ балансу більше трьох разів.
Корисна порада
Переказувати кошти можна кому завгодно, головне бути індивідуальним абонентом «life».
Мобільний переклад від одного абонента мобільного зв'язку іншому став звичним явищем. Тепер не потрібно боятися, що гроші несподівано закінчаться. Завжди можна попросити поповнити ваш рахунок навіть тих, хто також відірваний від пунктів поповнення. Для цього достатньо набрати нескладний номер або відправити коротке текстове повідомлення.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон або смартфон
  • номер абонента, якому потрібно перевести кошти
  • необхідна сума на рахунку вашого телефону
Інструкція
1
Оператор мобільного зв'язку Life :), діючий на території України і Білорусії також надає своїм абонентам можливість скористатися даною послугою. Для це вам необхідно лише мати на рахунку свого мобільного необхідну для перекладу суму.
2
Якщо ви живете в Украіне.Помніте, що максимально можлива сума переказу з вашого рахунку на рахунок іншого абонента Life :) становить 500 гривень. На вибір у вас є кілька способів перекладу. Наприклад, щоб поповнити рахунок іншого абонента за допомогою запиту, зателефонуйте за номером «* 111 * національний номер абонента в Україні виду 380ХХХХХХХХХ * сума, яку ви хочете перевести цьому абоненту #». Після прийняття вашого USSD-запиту, з вашого рахунку буде списана сума переказу. Вам обов'язково прийде коротке повідомлення про виконання запиту.
3
Крім того, відправивши USSD-запит виду «* 124 #», ви побачите спливаюче вікно з сервісним меню. Виберіть категорію «Переказ балансу», натисніть відповісти і введіть її номер. Потім від вас зажадають вказати номер рахунку (телефону) для поповнення, а також сума, яку ви готові перевести. Хід виконання ви також дізнаєтесь з текстових повідомлень.
4
Якщо виконати USSD-запити не виходить, ви можете відправити коротке текстове повідомлення на номер 124. Текст його буде виглядати так: «PEREVOD_номер одержувача платежу і необхідна сума», де «_» - обов'язковий пробіл.
5
Вартість перекладу будь-якої суми - 1 гривня. Якщо ви відправляєте запит за допомогою SMS, плата не стягується.
6
Якщо ви живете в Белоруссіі.Отправьте з мобільного телефону USSD-запит «* 120 #», після цього в новому вікні введіть національний номер абонента виду 375259хххххх, на який необхідно перевести гроші, а також суму переказу. Або Відразу наберіть «* 120 * 1 #». Дана команда викличе вікно введення номера і суми.
7
Вартість послуги з переказу грошових коштів - 100 білоруських рублів.
8
Врахуйте, що на деяких тарифних планах переказ грошових коштів іншому абоненту неможливий. Список їх уточнюйте на сайтах оператора стільникового зв'язку.