Як знизити процентну ставку по кредиту. Як зменшити кредит.

Як правило, в договорі ціна кредиту встановлюється у вигляді фіксованого розміру відсотка, що нараховується за можливість використання грошових коштів банку протягом року. При нарахуванні певної суми відсотків по кредиту в розрахунок приймаються сама величина процентної ставки, а також фактичну кількість календарних днів, на які ви берете гроші. При цьому займає не останнє місце і сама сума грошових коштів.
Інструкція
1
Знизити процентну ставку можна за допомогою рефінансування. В такому випадку ви замість старого, найменш вигідного для вас кредиту можете взяти новий кредит, який володітиме кращими умовами. За рахунок нового кредиту необхідно покрити старий кредіт.Такім чином, ви зможете не тільки зменшити процентну ставку, а й зменшите термін виплат по кредиту .
2
Для того щоб домогтися зниження кредитної ставки від банку, необхідно надати документи, які зможуть підтвердити виниклі фінансові проблеми. Як правило, банки найбільш прихильні до позичальників, які попереджають заздалегідь про свої проблеми. А головним у такому випадку є акуратне виконання поточних зобов'язань самого клієнта.
3
Наприклад, якщо причиною послужила втрата фінансового доходу в результаті звільнення з постійного місця роботи, тоді в даному випадку потрібно буде надати копію вашої трудової книжки. При зниженні заробітної плати - довідку 2НДФЛ (про щомісячні доходи заробітної плати). Якщо причиною стала тимчасова втрата працездатності, то підтверджуючим документом буде копія лікарняного, а також довідка від лікаря.
4
Оформляйте кредит, який забезпечений заставою або поручительством - такий вид кредиту обійдеться для вас набагато дешевше. В такому разі, з позиції банку наявність якого-небудь ліквідної застави (автомобіль або квартира) значно знижує ризики, що стосуються неповернення кредиту. Саме тому кредитна установа може зробити набагато привабливішими окремі параметри кредиту: знизити процентну ставку, а також збільшити ліміт кредитування.
5
Якщо у вас немає особливої необхідності в страхуванні, то відмовтеся від цієї послуги. Адже при будь-якому кредиті за страхування береться також певний відсоток щомісяця, який потім включається в основну суму боргу.