Як видалити гаманець Яндекс.Деньги.

Можливості інтернету розвиваються все інтенсивніше і стають все різноманітніше. Створення електронного гаманця Яндекс. Гроші - одна з реалій тимчасової мережі. Але разом з тим виникає питання - як видалити вже створений гаманець , якщо він не використовується вами. Багато суперечок йде про те, що видалити гаманець можна. Але насправді зробити це все-таки можливо.
Вам знадобиться
  • - створений раніше аккаунт з гаманцем на Яндексі;
  • - поточний пароль від аккаунта.
Інструкція
1
Для початку авторизуйтесь на Яндексі за допомогою логіна і пароля. Потім зайдіть на сторінку «Гроші» за посиланням. Якщо ви зайшли на свою поштову скриньку, то вгорі ви побачите горизонтальну рядок із заголовками «Пошук», «Пошта» і т.д. У цій самій рядку знайдіть вкладку «Гроші».
2
В адресному рядку браузера знаходиться: https://money.yandex.ru/. Видаліть слово «money», а замість нього наберіть слово «passport» і натисніть «Enter». Відкриється сторінка з трьома вкладками: вашими персональними та платіжними даними, соціальними профілями. Всі дані ви повинні були заповнювати при реєстрації. Якщо ви їх не вводили, ця сторінка все одно відкриється. Вам потрібна вкладка «Персональні дані».
3
У правому стовпчику після посилань на ваші електронні адреси, телефони і налаштування ви знайдете посилання «Видалити аккаунт». Натисніть один раз лівою кнопкою миші. На екрані з'явиться попередження про те, що ви збираєтеся видалити свій аккаунт на Яндексі.
4
Щоб підтвердити видалення акаунта, введіть у віконце ваш поточний пароль від поштової скриньки, на який зареєстрований гаманець . Віртуальну кнопку «Видалити аккаунт».
Зверніть увагу
Подумайте, чи потрібно вам видаляти гаманець, тому що після підтвердження видалення акаунта доступ до гаманця і його коштами, якщо вони там залишилися, буде неможливий. Після видалення поштової скриньки всі листи з нього також будуть видалені. Якщо хтось відправить вам лист або документи на цю адресу, вони не будуть доставлені.
Корисна порада
Уважно вивчіть виведену інформацію перед підтвердженням видалення акаунта. Видалити гаманець сам по собі неможливо. Видалити можна тільки весь аккаунт на Яндексі, тобто поштову скриньку. Тому якщо ви ще збираєтеся користуватися електронною поштою на Яндексі під цим же логіном, то гаманець краще не видаляти.