Як натренувати пам'ять.

Пам'ять дана кожній людині при його народженні. Але щоб пам'ять ніколи не підводила, її, також як і м'язи, необхідно регулярно тренувати. Існує досить багато способів поліпшення пам'яті.
Інструкція
1
Гарна пам'ять потребує щоденного надходженні в організм достатніх доз вітаміну А, Е, С і вітамінів групи В, а також поліненасичених жирних кислот, кальцію і заліза. Тому починайте поліпшення пам'яті з зміни раціону. Частіше їжте ківі, апельсини, яблука, банани, злаки, горіхи, рослинне масло (краще оливкова або лляне), жирні сорти риб, молочні продукти, червоне м'ясо.
2
Регулярні заняття спортом - це також і тренування пам'яті, яка покращується за рахунок активізації кровообігу. Крім цього, завдяки фізичній активності, швидше формуються і ростуть нервові закінчення в головному мозку, що сприяє кращому запам'ятовуванню і попереджає ослаблення пам'яті.
3
Допомагає поліпшити пам'ять постійна активна робота мозку. Тому намагайтеся частіше грати в шахи, розгадувати ребуси і кросворди. З часом покращиться не лише пам'ять, а й увагу, яку в свою чергу допоможе швидше і повноцінніше засвоювати нову інформацію.
4
Простий і доступний спосіб поліпшення пам'яті - похід в магазин без списку покупок. Попередньо складіть такий список дому та перерахуйте продукти, які потрібно купити. Потім, прийшовши додому, звірте кількість і найменування куплених продуктів з раніше складеним списком.
5
Ефективна методика тренування пам'яті - «прокручування» в голові подій попереднього дня. Намагайтеся при цьому пригадати якомога більше подробиць того, що ви говорили і робили з моменту пробудження і до відходу до сну. Потім «прокрутите» в пам'яті вчорашній день в зворотному порядку.
6
Не нехтуйте таким простим, але дієвим способом поліпшення пам'яті, як усний рахунок. Спробуйте, наприклад, порахувати суму покупок в магазині не за допомогою калькулятора, а самостійно. Потім віднімете отриману суму з місячного сімейного бюджету. Це нехитре вправу, за умови регулярності його повторення, відмінно зміцнює пам'ять.