Як зробити гавайську спідницю. Гавайська спідниця своїми руками.

Вечірка в гавайському стилі немислима без запальної музики, моря яскравих кольорів, соковитих фруктів і екзотичних гавайських костюмів. Костюм для виконання гавайського танцю «хула» складається з пишною розлітається спідниці з волокон пальми рафії і короткого топа, а голови танцівниць прикрашені великими квітами. Цей ефектний і незвичайний наряд досить легко можна зробити не тільки з традиційних матеріалів, а й з їх сучасних замінників - синтетичних волокон, ялинкової мішури, різнокольорових стрічок і навіть з пакетів для сміття.
Вам знадобиться
  • - Поліетиленові мішки для сміття;
  • - нейлонові нитки/ялинковий "дощ"/синтетичні мотузки/натуральна або штучна рафія;
  • - ножиці;
  • - степлер/клей.
Інструкція
1
Візьміть великий поліетиленовий мішок для сміття із зав'язками. Бажано придбати мішки зеленого або білого кольору, щоб спідниця була більш схожа на традиційну спідницю танцівниць хула.
2
Прикладіть цей пакет до фігури на рівні трохи нижче талії і відзначте потрібну довжину спідниці - трохи нижче колін або по щиколотку. Відріжте зайву довжину мішка для сміття.
3
Наріжте пакет на безліч смуг, як можна більш вузьких. Ножицями розріжте пакет до зав'язки. Будьте обережні, щоб не розрізати випадково кулиску із зав'язкою.
4
Щоб спідниця вийшла більш пишною, наріжте таким же чином ще пару мішків для сміття і прикріпіть їх до першого мішку степлером так, щоб металеві дужки не були надто помітні. Одягніть імпровізовану спідницю на себе і зав'яжіть її на талії або стегнах.
5
Таким же чином можна спорудити спідницю з інших підручних матеріалів: ялинкового «дощику», розплетених синтетичних мотузок, нейлонового волокна, недорогий пряжі. Якщо дозволяють кошти, можна використовувати традиційну натуральну рафію.
6
Відріжте широку щільну стрічку для основи спідниці, на яку ви будете кріпити нитки. Її довжина буде дорівнює обхвату талії плюс 10-15 см на застібку і запах. З перерахованих вище матеріалів або з інших волокон, подібних їм, наріжте багато ниток, довжина яких в два рази більше довжини спідниці в готовому вигляді. Акуратно складайте нитки разом.
7
Візьміть невеликий пучок ниток і складіть його вдвічі. Нитками або степлером прикріпіть цей пучок в місці згину на стрічку-основу ближче до її низу. Так само прикріпіть і всі інші нитки. Спідниця може бути як прозорою, одношарової, так і пишною, з щільно прилеглими один до одного нитками в кілька шарів. Пришийте дві кнопки або гачка на пояс спідниці.
8
Так само можна виготовити спідницю з креповой паперу, нарізавши її на вузькі смужки, які прив'язуються до атласній стрічці (обхват талії плюс надбавка на зав'язки - 25 см). Паперові смужки також можна приклеїти до стрічки-основі або прикріпити степлером.
Корисна порада
Ви можете прикрасити пояс спідниці штучними цветамі.Юбку також можна зібрати на звичайну мотузку, прив'язавши до неї пучки ниток із згаданих матеріалів.