Як зробити металошукач. металошукач для кольорових металів зробити з підручних матеріалів.

Якщо ви вирішили пошукати скарби у себе на задньому дворі, вам зовсім необов'язково купувати професійний металошукач. Адже ви можете його зробити і самі, маючи в наявності деякі підручні засоби.
Інструкція
1
Першим ділом знайдіть порожню невживану більш коробку від компакт-диска.
2
Тепер візьміть радіоприймач і задньою частиною прикріпіть його до внутрішньої сторони першої стулки упаковки від компакт-диска. Зробити це можна за допомогою двостороннього скотчу якого спеціального пластиру, оснащеного липучками.
3
Тепер дістаньте звичайний калькулятор, якими користуються школярі, після чого таким же чином його закріпіть на внутрішній стороні другої, вільної стулки коробочки від компакт-диска.
4
Далі увімкніть радіо, щоб переконатися в тому, що радіо функціонує в режимі прийому AM-діапазону. Тепер налаштуйте радіоприймач на найбільшу частоту в даному діапазоні. Дуже важливо, щоб на обраній частоті не працювала жодна радіостанція. Додайте гучність і слухайте - ви повинні почути доноситься з динаміків шум.
5
Якщо ви виявили на самому кінці AM-діапазону вашого радіоприймача працюючу радіостанцію, просто налаштуйте його таким чином, щоб з одного боку ви були якомога ближче до частоти станції, але з іншого - чули тільки лише шум.
6
Почніть складати коробочку від CD з прикріпленими до її стулкам включеними калькулятором і радіоприймачем. Ви повинні в певний момент почути гучний різкий звук. Це сигналізує про те, що радіоприймач вловив електромагнітні хвилі, які випромінює калькулятор.
7
Трохи розведіть стулки коробки в сторони, щоб звук, що згадується в попередньому кроці, було чути лише злегка. Піднесіть в такому положенні конструкцію до якогось металевого предмета - ви знову почуєте різкий гучний звук. Тепер у вас під рукою завжди буде знаходитися домашній металошукач, який можна буде при бажанні вдосконалити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-J_z8UlIsSE
Корисна порада
У 1881 році один з перших в світі металошукачів сконструював Олександр Белл. Він створив цей прилад для того, щоб знайти в грудях у президента Джеймса Гарфілда застряглу там кулю. На жаль, спроба її відшукати була невдалою. Справа в тому, що президента просто-напросто збентежив вид металошукача.