Як зробити новорічний костюм швидко.

Якщо в Новий рік ви і ваші близькі вирішили влаштувати карнавал, у вас є прекрасна можливість здивувати всіх несподіваним костюмом . А може бути ви тільки що вирішили, що підете на новорічну корпоративну вечірку? Що ж, і в цьому випадку є варіанти виділитися із загальної маси колег своїм вбранням. І не бійтеся фантазувати!
Вам знадобиться
  • -Папір,
  • -мішура,
  • -конфетті,
  • -Старий газети і журнали,
  • -цветастая спідниця,
  • -бижутерия.
Інструкція
1
Виріжте з паперу сніжинки. Щоб вони не здавалися смутними і нудними, намажте їх клеєм і посипте дрібно нарізаною мішурою або конфетті. Сніжинки пришити або приколіть шпильками до сукні. На голову у вигляді обідка пов'яжіть мішуру. Костюм Сніжинки готовий. Доповніть образ відповідним макіяжем у світлих тонах. Якщо замінити сніжинки зірками, можна створити костюм Зірочки (або Звіздаря). До образу Звіздаря додайте ковпак, згорнутий з аркуша паперу. Не забудьте його прикрасити!
2
Напевно вдома або в офісі є старі газети і журнали. Вирвіть яскраві сторінки. Можете акуратно обрізати краю, а можна залишити їх нерівними. Пришийте або приколіть листи шпильками до сукні чи костюму. Тепер ви Поштова скринька.
3
Велика квітчаста спідниця, хустка на голові і величезна кількість бус, браслетів, великих блискучих кілець допоможе вам перетворитися в Циганку. Не забудьте про макіяж - чим яскравіше, тим краще. Якщо під рукою виявиться колода карт - прекрасно! Ви зможете передбачити удачу в наступаючому році родичам і колегам. Втім, ворожити можна і по долоні.
4
Для костюма Ляльки не потрібно навіть переодягатися. Підійде будь-яке плаття. Нафарбуйте яскраво очі, губки «бантиком». Намалюйте помадою на щоках круглий рум'янець. Зробіть з мішури два великих банта. Один закріпіть на поясі, інший - у волоссі. Якщо пов'язати на голову хустку, вийде ще один варіант костюма - Матрьошка.
5
Якщо у вашому розпорядженні є велика біле полотно, зробіть костюм Привиди. Доповнити цей образ можна будь-якими елементами. Пришийте до полотна бант - і ось у вас костюм Привиди-дівчинки. «Доброзичливого привида» за мотивами мультфільму про Карлсона потрібні відро і швабра. Варіантів безліч.
6
З того ж полотна або за допомогою паперу можна створити костюм Восьминога. Просто розріжте полотно або прикріпіть папір так, щоб своїм виглядом вони нагадували щупальця восьминога. Не забудьте про новорічне антуражі. Використовуйте для прикраси костюма мішуру і блискітки.