Як вибрати регулятор.

Якщо вам належить вибрати і придбати регулятор для газового обладнання, перш за все, слід звернути увагу на ряд його ключових характеристик. Вибір слід робити з урахуванням типу об'єкта, що підлягає регулюванню, рівня тиску в системі, рівня допустимого шуму роботи пристрою. Перелік характеристик може бути досить широким, але в кінцевому рахунку від них залежить, наскільки ефективно регулятор буде виконувати свою функцію.
Інструкція
1
Перш ніж робити остаточний вибір, попередньо ознайомтеся з основними типами регулятор ов, застосовуваних у газових системах. Існує два основних види таких пристроїв: регулятор и непрямої дії з командним приладом, а також регулятор и непрямої дії з пружинною або важільно-пружинної навантаженням.
2
При виборі регулятор а в якості основного критерію використовуйте рівень стабільності регулятор а. Він повинен забезпечувати безперебійну роботу об'єкта регулювання у всіх режимах, які можуть знадобитися при експлуатації системи. Якщо, наприклад, мова йде про функціонування тупикового газопроводу з відбором газу в кінці труби, кращим варіантом буде статичний регулятор з прямою дією.
3
Якщо передбачається значна витрата газу, зупиніть свій вибір на регулятор е непрямої дії. Дуже великими розрахунковими витратами газу відрізняються кільцеві і розгалужені ділянки газопроводу, тому в них є сенс застосовувати астатические регулятор и непрямої дії. Так можливо досягти максимальної точності тиску газу.
4
Двоступінчасті регулятор и використовуйте при підключенні до мереж високого тиску, де має місце значний рівень коливань, що не дозволяє використовувати одноступінчасті пристрою.
5
Будучи складні технічним пристроєм, регулятор тиску газу вимагає спеціальних знань при його виборі. Якщо ви в своїх силах не впевнені, зверніться до фахівців і уважно поставтеся до їхніх рекомендацій. Цим ви збережете свій час і позбавите себе від ризику покупки регулятор а, що не придатного до ваших конкретних умов. Найпростіший спосіб отримати консультацію - звернутися до постачальників трубопровідного обладнання, які в умовах конкуренції зацікавлені в якості свого сервісу і його розширенні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JP6JMHNc2zU