Як нанизувати бісер: рада майстрині.

Дрібний скляний бісер , що переливається на сонці, з давніх часів є прекрасним матеріалом для виготовлення неповторних прикрас. Але працювати з ним нелегко з причини його мініатюрності.
Вам знадобиться
  • - нитка, волосінь або дріт;
  • - голка для бісеру;
  • - білий аркуш;
  • - манікюрні ножиці;
  • - безбарвний лак для нігтів або клей.
Інструкція
1
Бісер можна просто збирати в нитку і робити з неї намисто. Також існує безліч технік плетіння з бісер а. Їм вишивають цілі картини. Всі ці види творчості об'єднує одне - бісер необхідно якось нанизувати. Це кропіткий і непростий труд, однак, і цю роботу можна полегшити і заощадити свої нервові клітини.
2
Якщо ви займаєтеся вишивкою з бісер а чи плетінням, то можете скористатися спеціальними голками для бісер а. Вони надзвичайно тонкі і легко проходять в бісер інку, навіть якщо в ній вже є нитка від попереднього ряду плетіння. Для того щоб простіше протягнути нитку в вушко такої тонкої голки, підкладайте для фону білий аркуш і обрізайте кінець нитки манікюрними ножицями щоразу при заміні.
3
Чудовою альтернативою голці послужить тонка дріт для бісер оплетении. За допомогою неї можна не тільки нанизати бісер , але і надати виробу якусь форму. Дротом для плетіння з бісер а зазвичай користуються для створення об'ємних прикрас, іграшок і різних мініатюр, що мають схожість з реальністю.
4
Дуже часто майстрині використовують тонку волосінь. Раніше таку волосінь можна було придбати тільки в рибальському магазині, але тепер художні салони пропонують спеціальну ліску, призначену саме для бісер оплетении в невеликих зручних котушках. Перевага волосіні в тому, що вона гнучка як нитка і міцна як дріт. Кінці волосіні легко приховати, якщо обпекти їх сірником або запальничкою. До того ж в магазинах можна знайти лісочку різних кольорів, що зробить ваше виріб більш акуратним.
5
Якщо ж ви все-таки хочете нанизати бісер на нитку, а голок під рукою не виявилося, умочіть краю нитки в безбарвний лак для нігтів або клей. Дайте їм висохнути. Вони будуть тримати форму і добре проходити всередину бісер інок. Такий спосіб прекрасно імітує плетіння з бісер а за допомогою голки.