Як зробити форматний верстат. Як зробити своїми руками грошовий верстат.

Форматний верстат незамінний при виготовленні корпусних меблів. Якщо ви любите і вмієте робити корпусні меблі своїми руками, вам обов'язково знадобиться дане пристосування. Зробивши такий верстат самостійно, ви заощадите багато грошей. А як же його зробити?
Інструкція
1
Для виготовлення корпусних меблів своїми руками вкрай важливо якість спила ламінованого ДСП. А домогтися бажаного якості без застосування спеціального верстата просто неможливо. Називається даний пристрій форматно-розкрійний верстат , але коштує він досить таки недешево. Якщо ви з тієї чи іншої причини не можете купити такий верстат , то розповімо про те, як зробити форматно-розкрійний верстат своїми руками, адже принцип його роботи досить простий. Виготовлення та витратні матеріали зажадають вкладень на 6-7 тисяч рублів, але економія від даного пристрою швидко окупить його собівартість. В зможете виконувати абсолютно всю роботу з виробництва корпусних меблів самостійно без помічників.
2
Форматно-розкрійний верстат призначений для листів ламінованого ДСП, які мають досить великі розміри. Перед тим як обробити такі листи на форматно-розкроювальних верстаті вам доведеться зробити заготовки. Для цього зробіть на аркуші розмітку олівцем, залишаючи припуск 7-8 мм з кожного боку деталі. Ріжте лист за допомогою дискової електропили, а потім приступайте до обробки заготовок на станке.А тепер про виготовлення форматно-розкрійного верстата власне. Вам знадобиться знайомий слюсар, кілька електродвигунів і труб. На верстаті використовуватиметься два електродвигуна. Головний електродвигун повинен мати потужність 3.5 кВт і 6000 оборотів на диску, а підрізної диск, який буде знаходитися знизу, приводиться в рух двигуном потужністю 800 Вт (також 6000 оборотів на диску). Регулюватися все має виключно верхнім диском.
3
Діаметри дисків робіть рівними, а саме по 250 мм. Вали можете взяти від старих сільгоспмашин. Довжина верстата становитиме близько 280 см, висота близько 70 см.
4
Зробіть на верстаті притискної важіль, оснастите його гумовими ущільнювачами (вони допоможуть уникнути пошкодження ДСП). Основою верстата служитимуть дві труби (цельновитянутие, що не кручені). Не зайвим буде, якщо ви забезпечите верстат витяжкою. Виготовити верстат можна за тиждень і використовувати в будь-якому гаражі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_s0keZAyefE