Як створити схему проїзду. скласти схему проїзду на карті.

На багатьох сайтах в розділі контактної інформації практично завжди можна зустріти схему проїзду до магазину або до офісу. Вона найчастіше створюється на базі вже існуючих карт. Скориставшись однією з них, можна завжди знайти дорогу до потрібного об'єкту.
Вам знадобиться
  • - точну адресу
  • - віртуальний макет міста
  • - програма web-дизайну
Інструкція
1
Виберіть карту через інтернет і за допомогою масштабування і позиціонування налаштуйте необхідну область. Далі натисніть «Print Screen». Якщо моделируемая область ширше, ніж на знімку, подкорректируйте розміри.
2
Створіть стандартний об'єкт «Plain». Відкрийте редактор матеріалів, перейдіть у вкладку «Maps» (карти) і задайте колір. У «Maps browser» виберіть «bitmap» і завантажте в якості текстури створений раніше файл.
3
Текстуру накладіть на створений раніше об'єкт «Plain». Активізуйте відображення текстури.
4
Клацніть правою кнопкою миші по «Snaps Toggle» і виставите прив'язку. Можна виставити по необхідності крок сітки. Для цього використовуйте лінію, відзначаючи необхідні споруди та будівлі. Виділіть все обведені об'єкти і застосуєте модифікатор «Extrude».
5
Знайдіть точку, яка забезпечить найкраще відображення всіх під'їздів до об'єкта, і виставите камеру. Якщо ви хочете анімувати сцену, прокладете маршрут за допомогою лінії. У вкладці «Motion» (рух) вкажіть траєкторію руху. За допомогою жорсткої зв'язку об'єктів зробіть прив'язку камери до машини. Залишилося зберегти файл і отримати схему проїзду у вигляді відеоролика. Створіть карту проїзду в унікальному вигляді і ви отримаєте необхідний стиль і відповідний колір, відповідний вашому сайту, а також більш зручну навігацію для відвідувачів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IG4aKGtdYmE
Зверніть увагу
Не забувайте кожного разу зберігати файл, щоб не втратити інформацію. Для цього достатньо натиснути «Shift + F12», не виходячи з документа.
Корисна порада
Для того щоб на схемі проїзду були видні об'єкти, застосовується модифікатор «Extrude». Позначте на карті радіус споруди і візьміть його за основу. Розмір об'єкта можна редагувати на свій розсуд. Пласти трави і дороги створіть за допомогою ліній і видавлювання.