Як змінити розріз очей.

Форма і розріз очей у всіх людей різні. Бувають схожі, але однакових не існують. І не всі задоволені своїми пропорціями обличчя, в тому числі і очей ами. Відкоригувати цю річ можливо, приклавши деякі зусилля. Методи існують різні, але всі дають хороші результати.
Інструкція
1
Для зміни розріз а очей нанесіть правильний макіяж. Єдиного правила для всіх не існує, але тіні, підводка, туш можуть скоригувати зовнішність дуже сильно. Експериментуйте з квітами і методами нанесення. Підводка коричневого кольору добре підкреслює очей, зробіть її під кутом, щоб змінити візуально форму. Чорна підводка і туш роблять очей а більш виразними.
2
Зверніться до косметолога за корекційним макіяжем. За допомогою косметики він зможе зробити очей а більш віддаленими або близько посадженими, збільшити, зменшити. При бажання можна зробити макіяж у східному стилі, тоді очей ки будуть здаватися більш вузькими. Можливих варіацій існує величезна кількість. Головне - обговоріть з майстром, як самостійно робити подібний грим, які нюанси існують.
3
Зробіть корекцію форми брів. Наприклад, щоб візуально збільшити очей а, потрібно підмалювати брови, зробивши їх більш опуклими і широкими. Хороша форма брів відкриває очей а, приховує сліди втоми, робить погляд молодше. З приводу підбору форми зверніться в салон краси, професіонали зроблять все найкращим чином.
4
Використовуйте накладні або нарощені вії. Вони додадуть вашому погляду надзвичайну глибину і виразність. Довжину вій можна підправити, наприклад у перенісся зробити трохи коротше, а біля зовнішньої сторони - довшими. Подібні коригування надають ефект «розкритість», збільшують і підкреслюють зовнішні контури.
5
Змініть розріз очей можна за допомогою хірургів. У більшості випадків кантопластіка - операція по подовженню і розширенню очей ної щілини, робиться через вроджених вад, хвороб і травм. Але сьогодні популярна вона і в естетичних цілях. Проводиться під загальним наркозом. Слідів втручання непомітно вже через пару місяців, а результат зберігається на все життя.
6
Запитайте у лікаря з приводу кантоплексіі - це хірургічна корекція повік. Подібні операції проводяться в естетичних цілях, дозволяють прибрати вирячені очей а, що нависають мішки, коректують опущення куточка очей а і міняють розріз . У операції є ряд протипоказань.
Зверніть увагу
Як змінити розріз очей? - Це питання задають собі все більше людей. Особливо цікавить те, як змінити розріз очей, представників азіатських народів. Як виконаються зміна розрізу очей. Якщо людину не влаштовує колір очей, то немає нічого простішого, ніж змінити його, просто одягнувши кольорові контактні лінзи. Набагато складніше справа йде з розмірами і формою очної щілини.
Корисна порада
Естетична блефаропластика очей вирішує всі ці виникаючі проблеми. Проведена операція пластика очей (зміна форми очей, видалення мішків під очима) абсолютно безболісна, рубець в результаті мінімального втручання в тканини практично непомітний, а ефект від проведеної операції Вас вразить і перевищить найсміливіші очікування. Бажання змінити розріз очей або форму.
Будь-яка жінка, користуючись косметикою, коригує форму брів, очей, губ або колір обличчя за допомогою різних засобів. На сьогоднішній день косметологи пропонують кілька варіантів для корекції форми очей за допомогою тіней, туші і олівця.
Вам знадобиться
  • Тіні різної кольорової гами, туш для вій чорного і коричневого кольору, олівець для брів темно-коричневого, світло-коричневого та чорного тону, пудра, блискучі тіні для очей, олівець для очей чорного або коричневого кольору, пензлик для нанесення тіней, аплікатор, щипчики для брів.
Інструкція
1
Щоб зробити очей а менш опуклими, нанесіть тіні матовою консистенції приглушеного кольору на всю верхню повіку, до самих брів. Потім безпосередньо під брову нанесіть такі ж тіні, тільки більш світлого відтінку. Не можна при цьому макіяжі використовувати тіні темних кольорів або блискучі. Візьміть олівець, обведіть верхню і нижню повіку, розтушуйте злегка. Закінчите макіяж, поклавши кілька шарів туші на верхні і нижні вії.
2
Щоб збільшити маленькі чи глибоко посаджені очей а, зробіть акцент на брови. Акуратно вищипуйте зайва кількість волосків, надайте їм легкість за допомогою форми. Скоректуйте форму олівцем для брів. Потім накладіть світлі тіні на повіки (можна і пудру) і олівець для очей світлого відтінку. Тут можете використовувати кілька шарів об'ємної туші або накладні вії.
3
Для того щоб очей а візуально стали круглими, пофарбуйте верхню повіку темними тінями таким чином, щоб центральна частина була вище бічних. Під брови покладіть тіні більш світлого відтінку, зробіть підводку очей темним олівцем або тушшю чорного кольору, розітріть. Дуже густо пофарбуйте вії.
4
Близько посаджені очей а також можна скорегувати за допомогою макіяжу. Брови зробіть тонше, вискубавши непотрібні волоски і нанесіть тіні темного відтінку на область від центральної частини верхньої повіки до внутрішньої. Потім світлі тіні нанесіть над складкою і на внутрішню частину верхнього століття. Світлими тінями пофарбуйте під бровами. Обведіть очей а олівцем і пофарбуйте тушшю тільки куточки вій.
5
Збільшити очей а з важкими століттями ви зможете, зачесатися брови і підкресливши їх олівцем. Прокрасьте вії тушшю чорного або коричневого кольору і підкрутіть їх, обведіть очей а по краю верхньої повіки чорним або темно-коричневим олівцем. Розтушуйте дуже ретельно губкою або ватною паличкою. Олівцем висвітліть область під бровами і проведіть олівцем або пензликом, змоченою тінями, світло-коричневу лінію по внутрішній лінії нижньої повіки.
6
Якщо у вас широко розставлені очей а, візьміть тіні нейтрального тону, нанесіть їх на верхню повіку, а також складку над ним, злегка розітріть їх вгору. Потім нанесіть тіні прямо на внутрішній куточок століття, не доходячи до зовнішнього. Від перенісся до зовнішнього краю брів покладіть тіні світлого відтінку. Зробіть обведення нижнього і верхнього століття олівцем або мокрими тінями.
Корисна порада
Скорегувати за допомогою макіяжу можна будь-яку форму очей, головне - правильно підібрати колірну гамму і техніку нанесення. Якщо самостійно це зробити неможливо, потрібно звернутися за допомогою до професійного візажиста.