Як поліпшити зір за один день. Як поліпшити зір за тиждень.

Робота за комп'ютером, читання книг, журналів і газет, недостатнє освітлення при виконанні роботи, що вимагає зорового напруження - все це призводить до того, що зір погіршується, з'являється брижі, помутніння і «пісок »в очах. І от ви відправляєтеся на прийом до окуліста, який повідомляє, що у вас є деякі проблеми зі зір м. Зрозуміло, фахівець порекомендує вам якомога швидше почати займатися здоров'ям своїх очей для того, щоб не довелося здобувати очки. У такі моменти кожна людина починає шукати всілякі способи швидкого відновлення зору.
Інструкція
1
По-перше, пам'ятайте, що повністю відновити втрачену «одиницю» за один день (і навіть за тиждень) не вийде, але от покращити зір за добу цілком реально. Спробуємо розібратися, що дійсно можна зробити без допомоги лікарів.
2
Знайдіть і спробуйте різні методики відновлення і тренування зору, які розроблені досвідченими лікарями-окулістами з різних країн світу. Так, наприклад, британський фахівець М. Корбетт пропонує наступну методику. При погіршенні зору слід скористатися прийомом, який фахівці називають «затяжне дихання». Потрібно виробити глибокий вдих, закривши очі, а ось видих повинен відбуватися через стиснуті губи. Злегка нахиліть тулуб вперед і з легким шипінням випустіть повітря. Повторіть вправу і ви помітите, що глибина зорового сприйняття покращилася. Також рекомендується наступна вправа. Необхідно скласти пальці рук козирком в центрі лоба. За допомогою пальців створиться певний штучне затемнення, м'язи розслабляться і кровообіг, відповідно, поліпшиться. Рекомендують доктора й інші способи поліпшення зору. Так, наприклад, цілитель Юрій Лонго радив кожен день повертати очні яблука в сторони, вниз і вгору по 30-40 разів поспіль. Також дуже корисно щоранку, в процесі вмивання, зробити кілька рухів бровами і століттями, щоб прибрати відчуття тяжкості після ночі.
3
Виключіть чинники, які можуть погіршити зір . Обов'язково дотримуйте кілька нескладних правил. При читанні не тримайте книгу або журнал не колінах або грудей - таке положення ускладнює кровообіг. Читаючи або працюючи за комп'ютером, обов'язково міняйте положення тіла і відстань від очей до аркуша паперу або монітора. Ні в якому разі не читайте в напівтемряві і перед сном.
4
Перегляньте свій раціон, пропийте курс вітамінів. Не забувайте, що сьогодні в аптеці можна придбати найрізноманітніші вітаміни для поліпшення зору. Постарайтеся збалансувати харчування. Включіть в раціон сир, моркву і чорницю - це саме ті продукти, які допомагають якщо не повністю відновити зір , то значно його улучити.