Як приготувати дорадо з цибулею-пореєм. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Дорадо , або морський карась (sea bream) - це риба сімейства спарових, поширена переважно в тропічних і субтропічних частинах всіх океанів і прилеглих до них морях. Ця риба відома світу з давніх пір, і вона завжди була найпопулярнішою рибою Середземномор'я. У дорадо щільне біле м'ясо, що володіє тонким ароматом. Її розміри зазвичай невеликі - від 300 до 600 г, хоча в штучних умовах отримують і більш велику рибу - до 1 кг. Найбільш популярні два види дорадо: королівська і сіра. У королівської дорадо м'ясо більш ніжне, з рожевим відтінком.
Вам знадобиться
    • Дорадо - 2 шт. (На дві порції).
    • Лук-порей - 1 шт.
    • Лимон або лайм - 1 шт.
    • Пергамент.
Інструкція
1
Дорадо почистіть від луски, випатрати, але залишити голови, і як слід промийте під струменем холодної води. Посоліть рибу і посипте її свіжомеленим білим перцем.
2
Лук-порей поріжте тонкими кільцями.
3
Розколіть сковороду і на сильному вогні швидко обсмажте кільця цибулі, щоб вони почорніли, але не стали м'якими.
4
Відріжте від рулону пергаменту два великих шматка і розкладіть їх на столі.
5
На кожен шматок покладіть однакову кількість цибулі, зверху на нього укладете дорадо - по одній на кожен шматок пергаменту.
6
Лимон або лайм вимийте, поріжте кільцями і укладіть поверх риби.
7
Загорніть аркуші пергаменту так, щоб вийшли щільні конверти.
8
Духовку розігрійте до 180-200 градусів.
9
Покладіть конверти з рибою на змащений маслом деко і поставте в розігріту духовку. Готуйте протягом 20-30 хвилин, в залежності від розміру риби.
10
Дістаньте дорадо з духовки, акуратно розгорніть пергамент, приберіть лимон і цибулю. Подавайте дорадо з четвертинкою свіжого лимона до кожної рибі.
Зверніть увагу
Як і всяка риба, дорадо хороша в готовому вигляді тільки якщо вона свіжа. Для того щоб не помилитися у виборі, варто мати на увазі кілька простих правил. Перш за все, свіжа риба ніколи не пахне рибою - у неї повинен бути свіжий аромат, що нагадує запах моря. Друга ознака свіжості - ясні, опуклі, прозорі очі. У свіжої риби яскраво-червоні або рожеві зябра - НЕ бляклі і не коричневі, без білої слизу. Перевірте рибу на пружність - натисніть на неї пальцем, і якщо тушка швидко повернеться в початковий стан, значить, все в порядку. Крім того, свіжа риба не повинна виглядати висохлої - у неї щільна, міцно тримається, трохи волога луска.
Корисна порада
Відмінним гарніром до дорадо буде грецький салат. В тавернах Середземномор'я цю рибу також часто подають із смаженою або відварною картоплею, з рисом, з тушкованими овочами.