Як освоїти комп'ютер самостійно. Як за три дні освоїти комп'ютером.

Комп'ютерна грамотність сьогодні не менш важлива, ніж традиційна. Хоча б мінімальне знання комп'ютера та вміння працювати з рядом програм потрібно вже навіть в тих сферах, де раніше все робилося виключно на папері і вручну. Такий стан створює багато проблем для людей, яким в минулі роки ніколи не доводилося мати справу з обчислювальною технікою. Особливо важко доводиться людям у віці, які змушені заради збереження звичної роботи освоювати комп'ютер самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви один з таких людей і знання комп'ютера вам життєво необхідно, а часу або можливості відвідувати навчальні курси немає, перш за все, не переживайте. Освоїти комп'ютер на рівні користувача і знати окремі необхідні для роботи програми може абсолютно будь-яка розсудлива людина. Звичайно, для цього вам доведеться докласти достатньо зусиль і часу, але результат обов'язково буде успішним.
2
Пам'ятайте, що комп'ютер не можна освоїти теоретично, тобто тільки по книгах і чи відеокурсу. Щоб навчитися на ньому працювати, ви повинні мати з ним справу відразу і прямо: включати щодня і вивчати його можливості. Не лякайтеся і не турбуйтеся, якщо спочатку все здається незрозумілим. Це відчуття швидко пройде в процесі роботи. Найкраще, якщо поряд з вами буде людина, здатна пояснити щось під час вивчення. Але навіть якщо такого наставника немає, цілком можливо освоїти комп'ютер самостійно.
3
Якщо ви зовсім не маєте ніяких навичок роботи на комп'ютері, вам знадобиться хороше навчальний посібник або навчальний відеокурс. Підходящу книгу можна купити в магазині, що торгує навчальною літературою та комп'ютерними програмами. Вибирайте найбільш простий підручник, де весь матеріал викладено елементарно. Зверніть увагу на кількість ілюстрацій. Чим більше їх в книзі, тим простіше вам буде працювати.
4
Якщо ви вирішили вибрати який-небудь навчальний відеокурс, подбайте про те, щоб у вас був помічник, який допоможе вам встановити курс на комп'ютер і пояснить, як його правильно вмикати і вимикати. При роботі з курсом намагайтеся виконувати всі запропоновані завдання послідовно, не намагаючись освоїти весь матеріал відразу одним об'ємом.
5
Саме основне, що вам слід вивчити в першу чергу: як правильно включати і вимикати комп'ютер, як завантажувати текстовий редактор і набирати в ньому простий текст, як виходити в інтернет і працювати з електронною поштою. Так само постарайтеся з перших етапів навчання освоїти роботу з пошуковими системами інтернету. Це вам дуже допоможе у пошуку необхідної інформації. Але при виході в інтернет намагайтеся уникати небезпечних сайтів і ніколи не нехтуйте рекомендаціями вашої антивірусної програми.