Як загартовувати немовляти.

Загартований немовля набагато рідше засмучує своїх батьків простудними захворюваннями. Нескладні гартують процедури тренують всі системи організму малюка. Зміцнюється імунітет, тренується серцево судинна система, посилюється обмін речовин - організм загартованого дитини з успіхом протистоїть вірусним атакам навіть в розпал грипозної епідемії. Сонце, повітря і вода - найкращі друзі немовляти!
Вам знадобиться
  • -солнце;
  • -повітря;
  • -вода;
Інструкція
1
Як гартувати грудного дитини . Солнце.Прі недоліку ультрафіолету в організмі немовляти виникає дефіцит вітаміну D. Прогулянки на свіжому повітрі - прекрасний спосіб отримати потрібну дозу ультрафіолету і активізувати вироблення вітаміну D.К сонячним ваннам дитини потрібно підготовляти поступово. Перші сонячні ванни треба проводити в тіні дерева або спеціального тенту при температурі повітря не нижче 22 градусів Цельсія. Починати потрібно з трьох-чотирьох хвилин, поступово збільшуючи тривалість сонячної ванни. Голова дитини обов'язково повинна бути прикрита панамкою. Слідкуйте за станом дитини під час прийняття сонячної ванни. При перших ознаках дискомфорту чи занепокоєння процедуру бажано перервати.
2
Як гартувати грудного дитини . Воздух.Обеспечьте дитині можливість якомога частіше перебувати на свіжому повітрі. Вирушаючи з малюком на прогулянку, чи не кутайте його. Одягаючи його на прогулянку, дотримуйтеся простого правила - одягу на дитині має бути стільки ж шарів, скільки і на вас, плюс ще один шар. Не варто лякатися прохолодної погоди. Єдина неприйнятна погода для прогулянок немовляти - це вітряна погода, а також мороз нижче 15 градусів Цельсія. Всі інші погоди прекрасно підходять для прогулянок з маленькою дитиною. Не забувайте забезпечувати приплив свіжого повітря в приміщення, в якому знаходиться немовля. Як мінімум чотири-п'ять разів на день потрібно провітрювати кімнату, а в літній період бажано тримати вікна відкритими постійно. При цьому потрібно стежити за тим, щоб в кімнаті не виникав протяг.
3
Як гартувати грудного дитини . Вода.Водние процедури - прекрасний засіб для загартовування малюка. До перших водним гартують можна віднести щоденні гігієнічні ванни. Для посилення ефекту не варто робити воду у ванні дуже гарячою. Діти до року комфортно почуваються при температурі води 36-37 °. Закінчувати купання бажано обполіскуванням водою, яка на пару градусів прохолодніше, ніж в ванной.Помімо гігієнічних ванн гартувати грудного дитини можна за допомогою вологих обтирань. Обітріть дитини м'якою фланеллю, змоченою в теплій воді, потім розітріть його м'яким пухнастим рушником до появи легкого почервоніння шкірних покривів. Температуру води для змочування фланелі поступово знижують, від 32-33 ° до 28-27 °. Тривалість процедури загартування - 5-6 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gv38t8Aq_aQ
Зверніть увагу
Не можна починати гартують процедури, якщо дитина хвора на простудні захворювання.
Корисна порада
Перш ніж приступати до процедур, що гартують, проконсультуйтеся з педіатром для виявлення можливих протипоказань.