Як закачати через iTunes програми. Як закинути avi в itunes.

Більшість людей починають своє комп'ютерне освіту з продуктів компанії Microsof. І для деяких перехід на продукцію Apple виявляється складним. Багато людей, які купили iPhone чи iPad, з подивом виявляють, що на них нічого не можна закачати безпосередньо з звичного комп'ютера. Як же їм бути?
Вам знадобиться
  • iPhone/iPad, комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.apple.com/ru/, відкрийте вкладку iTunes і скачайте останню версію iTunes - додатки, завдяки якому ви зможете працювати з iPhone, iPod, iPad.
2
Встановіть iTunes на свій комп'ютер. В ході інсталяції вам доведеться відповісти не тільки на стандартні запитання про прізвище-імені-по батькові і e-mail, а й поділитися даними про вашу кредитну карту. До речі, не дивуйтеся, що після установки додатка з вашої кредитки спишуть один доллар.Прі виборі пароля враховуйте, що він повинен бути на латиниці, містити одну цифру і одну велику літеру. І будьте готові до того, що при скачуванні будь-якого додатку з сервера компанії Apple вам доведеться вводити цей пароль.
3
На лівій панелі iTunes є вкладка iTunes Store, відкрийте її. Виберіть, для якого пристрою вам потрібно скачати програму (iPhone або iPad). Програми для iPhone підходять і для iPad, якщо вас, звичайно, не бентежить найгірше дозвіл. А ось iPad додатки на iPhone навряд чи запустяться.
4
Виберіть вкладку AppStore. Поруч з нею вкладки Podcasts (регулярні аудіо-відеопередачі, присвячені різним темам) і iTunesU (навчальні матеріали, а на жаль, поки тільки англійською мовою).
5
Виберіть категорію додатків, відкрийте її.
6
Виберіть підходящу програму. Звертайте увагу на те, що є додатки безкоштовні (FREE APP), а є платні. При скачуванні останніх, гроші спишуться з вашої кредитки.
7
Клацніть на назву заинтересовавшей програми. На сторінці, можна прочитати більш детальну інформацію та ознайомитись з скріншот. Якщо вас все влаштовує, скачуйте.
8
Після того, як додаток завантажиться, підключіть ваш iPhone або iPad до комп'ютера. Відбудеться автоматична синхронізація завантажених програм.
9
Отсоедините від комп'ютера гаджет, увімкніть його, користуйтеся програмою.