Як нафарбуватися швидко.

На жаль, з кожним роком життєвий ритм набирає все нових обертів. Це пов'язано зі збільшенням обсягу повсякденних справ. Постійно потрібно кудись їхати, йти, з кимось зустрічатися. Тому дуже важливо додати у ваш щоденний арсенал парочку порад, які допоможуть завжди бути неповторною і триматися на висоті. Тому як часто ми просто не знаємо, як швидко і красиво нафарбуватися, при цьому не виглядаючи смішними.
Інструкція
1
За допомогою очищувальних засобів (гелів, пінок, скрабів) помийте обличчя. Найкраще це робити спеціальними мочалками-спонжами.
2
Потім нанесіть легкий денний крем. При цьому вибирайте засіб з матуючим ефектом. Видавав невелику кількість крему, розподіліть його по всіх ділянках обличчя, уникаючи області навколо рота і очей.
3
За допомогою ватних дисків приберіть залишки крему для рівного нанесення мейк-апу. Потім нанесіть на обличчя тональний крем. Найкраще брати косметику на мінеральній основі. Це допоможе не тільки приховати шкірні вади, але й уберегти обличчя від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Зверніть увагу на цю раду, якщо не знаєте, як правильно накрасіться.После основи почніть наносити тіні рівним тоном. За бажанням можна комбінувати кольори і візерунки. А для більш вираженого і загадкового погляду використовуйте підводку.
4
Починаємо займатися віями. Залежно від довжини і товщини вій, необхідно правильно підібрати туш, після чого нанести її акуратними і плавними рухами. Видаліть залишки туші і підводки за допомогою міцелярно розчину і ватного тампона.
5
Нанесіть рум'яна. Для більш свіжого ефекту розподіліть їх уздовж скул. Тон вибирайте в залежності від пори року. Так як наносити світлі відтінки на ваш свіженький загар просто нерозумно.
6
І, нарешті, завершальний етап. Для цього необхідно вибрати блиск або губну помаду, але не дуже яскраву, так як зараз модно бути природною. І попередньо виділивши олівцем контур губ, нанести тонкий шар блиску/помади. Після цього акуратно видаліть надлишки помади (або блиску). Отже, якщо ви ще не знаєте, як нафарбуватися красиво, то вище був наданий короткий спецкурс з нанесення щоденного мейк-апу. Він, безсумнівно, допоможе вам завжди залишатися на висоті і бути в центрі загальної уваги, що в наш час зробити не так вже й легко.