Як зробити віртуальну пам'ять.

Для збільшення швидкодії системи в OS Windows на жорсткому диску виділяється місце - файл підкачки, куди з оперативної пам'яті (ОЗУ) завантажуються проміжні результати обчислень. Оперативна пам'ять і файл підкачки разом називаються віртуальної пам'ять ю.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер обробляє відразу кілька додатків або якесь одне, але що займає багато пам'яті, може з'являтися повідомлення «Не вистачає файлу підкачки». Вам необхідно збільшити розмір файлу на жорсткому диску. Щоб викликати контекстне меню, натисніть правою клавішею миші на значок «Мій комп'ютер». Вибирайте опцію «Властивості», у вікні властивостей вкладку «Додатково». У розділі «Швидкодія» натисніть «Параметри» і переходите у вкладку «Додатково».
2
Файл підкачки краще не встановлювати на системний диск, бо звернення до нього буде гальмувати роботу. Вибирайте самий незавантажений логічний диск у вашому комп'ютері і призначте його для розміщення файлу підкачки. Натисніть радіокнопку «Особливий розмір», потім у відповідні поля вводите мінімальне і максимальне значення файлу. Щоб розрахувати мінімальне значення, обсяг ОЗУ на вашому комп'ютері помножте на 1,5
3
Якщо файл підкачки встановлений на системному диску, вибирайте диск «С» зі списку, потім встановіть значення «Без файлу підкачки». Натисніть кнопки «Задати» і «ОК». Зміни збережуться після перезавантаження комп'ютера.
4
Змінити віртуальну пам'ять можна двома способами - збільшити розмір файлу підкачки і наростити ОЗУ. На сайті виробника материнської плати знайдіть перелік типів оперативної пам'яті, з яким плата буде працювати без конфліктів. Краще вибирати того ж виробника, чия пам'ять вже встановлена у вашому комп'ютері. Вимкніть системний блок від електроживлення. Відверніть стягують гвинти на корпусі і приберіть бічну панель. У відповідні роз'єми встановіть планки пам'яті щільно, до клацання. Поставте на місце бічну панель, підключіть до комп'ютера харчування. Після включення система проводить опитування «заліза», в першу чергу, пам'яті. На екрані монітора повинна відобразитися нове значення ОЗУ.
5
Подивитися розмір пам'яті можна також з Windows. Правою клавішею миші натисніть на значок «Мій комп'ютер», з контекстного меню вибирайте опцію «Властивості». У самій нижній рядку розділу «Комп'ютер» зазначена ємність ОЗУ.