Як заплести модні косички.

Косички - це зачіска, яка завжди залишається в моді. Вона допомагає вам розкриватися з різних сторін, надаючи образу трохи експресії або навпаки романтичності. Модні косички універсальні і підійдуть до будь-якого типу зовнішності.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - невеликі гумки для волосся або нитки;
  • - штучне волокно, канекалон;
  • - прикраси.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся. Вони повинні бути злегка вологими або сухими, а також абсолютно рівними і слухняними, щоб зачіска трималася не один день. При виникненні труднощів використовуйте спрей-кондиціонер або спеціальне, що полегшує процес, масло.
2
Розділіть поверхню голови на кілька частин-квадратів так, щоб вони були однакові за величиною. У загальній складності у вас повинно вийти не більше 6 секцій. При розподілі секторів на голові будьте гранично точні, т.к. якщо ви допустите помилку, доведеться все заплітати заново.
3
Починайте акуратно заплітати косички. Чи не натягуйте волосся при плетінні, т.к. по ніжній шкірі голови може піти роздратування, а самі косички вийдуть нерівними.
4
По ходу процесу вплітає в них пасма зі штучного матеріалу, який за довжиною повинен перевершувати ваші волосся. Не забувайте використовувати прикраси, адже вони визначають основний стиль зачіски. Для того щоб вона вийшла по-справжньому модною, вплітає самі незвичайні елементи декору: пофарбовані морські черепашки, нитки для в'язання різних відтінків, бусинки, яскраві стрічки. Ретельно вибирайте прикраси, заздалегідь поєднуйте їх між собою.
5
Після закінчення плетіння черговий косички надійно зафіксуйте її кінець невеликої гумкою для волосся або міцною ниткою. Ображати волоски, видатні з кісок, щоб уникнути нерівностей і надати акуратності. Коли все косички заплетені, переконайтеся, що вони йдуть рівномірно, під однаковим кутом. Якщо все гаразд, зачіска готова.
Зверніть увагу
Не старайтесь заплести косички самостійно. Це процес досить трудомісткий і складний. Знайдіть людину, яка вже має досвід створення такої зачіски, таким чином, ви позбавите себе від непотрібного ризику і можливої невдачі.
Корисна порада
Перед закінченням плетіння обдайте штучні косички окропом. Це додасть їм «завидну кучерявість."