Як навчитися танцювати рок-рол.

Танець рок-н-рол розбурхує кров уже понад півстоліття. Його яскраві елементи і запальна музика не залишають байдужими як професійних танцюристів, так просто любителів даного музичного напрямку.
Інструкція
1
Рок-н-рол -Вечірки як і раніше в моді, а це значить, що сидіти з нудьгуючим виглядом під динамічну музику просто неприпустимо. Починати розучувати прості рухи танцю можна навіть не в парі. Станьте у вихідне положення: розставте ноги приблизно на ширині плечей, корпус трохи нахиліть вперед. Під музику переносите вагу корпусу з боку в бік з однієї ноги на іншу. Потім додавайте хлопки в такт музиці (по одному на кожній стороні).
2
Далі вам належить вивчити одне з основних рухів. Початкове положення: ноги на ширині плечей. Поставте праву ногу на носок на рахунок раз, два - опустіть п'яту з деяким зусиллям. Потім на рахунок три поставте ліву ногу на носок, чотири - опустіть на п'ятку також, як і праву. Потім на рахунок п'ять відведіть праву ногу назад і поставте на носок, шість - поверніть праву ногу в початкове положення. З'єднайте руху під музику, але врахуйте, що робити їх потрібно енергійно, адже рок-н-рол - це суцільний драйв і динаміка.
3
Коли ви вивчите ці рухи, приступайте до наступного. Станьте у вихідне положення, потім поверніться вправо на 90 градусів і зробіть випад на лівий носок на рахунок раз, два - опустіть п'яту. Те ж саме зробіть правою ногою: раз - випад на носок, два - п'ятка на підлогу. П'ять-шість - кроки з попереднього основного руху, який робиться в вихідному положенні. Руху з поворотом відмінно виглядають в парі. При цьому хтось з партнерів починає його з правої ноги, а хтось з лівої. Об'єднайте це і попереднє руху в єдиний танець.
4
Це самі основні рухи рок-н-рол а, але цей танець складається з набагато більш складних фігур з поворотами, підніманням партнерки, проскальзиваніем між ніг і т .д. Ці та інші рухи найкраще практикувати під наглядом професіоналів. А коли ви освоїте трюки та підтримки, перед вами відкриється безмежне поле для сміливої імпровізації.
Рок-н-рол - один з самих запальних видів танцю. У наш час охочих навчитися танцювати рок-н-рол досить багато. Більшість з них приходять до цього рішення через музику, адже "старий, добрий рок-н-рол" 50-х-60-х, здається, ніколи не вийде з моди. Багато хто знає основні рок-н-рольні руху і сміливо демонструють їх на вечірках і дискотеках. Але якщо ви хочете навчитися чогось більшого, то краще записатися в танцювальну школу, в клас клубного рок-н-ролу.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що рок-н-рол - дуже рухливий танець, він не вимагає серйозної фізичної підготовки. На заняттях можна зустріти учнів різного віку. Назва "rock-n-roll" можна перевести як "крутись-крутись". Танець дійсно дуже експресивний - в ньому багато обертань, стрибків, підтримок. Всі елементи виконуються в дуже швидкому темпі. Перш ніж приступати до занять, оцініть, чи підходить до вашого темпераменту такий темп і стиль.
2
Рок-н-рол переважно парний танець. Тому в першу чергу знайдіть партнера по танцю. Іноді його можна знайти прямо в танцювальній школі. Є заняття, на яких можна займатися без партнера.
3
Виберіть школу танцю або танцювальні курси. Якщо ви ніколи до цього не займалися танцями, записуйтеся на заняття з початковим рівнем навчання. Існують також експрес-курси, в яких за короткий проміжок часу можна вивчити базові елементи.
4
Будь танець вимагає регулярних тренувань. Крім того, ніколи не буває зайвих занять. Тому, навіть якщо ви справно відвідуєте заняття в танцювальній школі, ніколи не завадить закріпити пройдені руху будинки. Тим більше, удома можна танцювати тільки для себе, на вас не дивиться тренер або інші учні, а значить, можна повністю розслабитися, поимпровизировать, вивчити щось нове.
5
Можна навчитися танцювати рок-н-рол без відвідин танцювальної школи. В інтернеті знаходиться велика кількість відеоуроків з різних видів танцю, в тому числі і по рок-н-роллу. Теоретично за цими відеоуроку можна навчитися головним елементам, але з вами не буде інструктора, який вчасно виправить всі помилки. Крім того, для домашніх занять потрібно володіти хорошою самодисципліною. Займайтеся регулярно протягом декількох місяців - тільки тоді можна буде побачити перші результати.
Зверніть увагу
Існує й інший вид рок-н-ролу - акробатичний рок-н-рол. Це навіть не танець, а вид спорту, причому дуже складний. Щоб досягти якихось успіхів в акробатичному рок-н-ролі, їм треба займатися з дитинства. Дорослі починають займатися акробатичним рок-н-ролом, тільки якщо у них за плечима є серйозна фізична подготовка.Поетому, якщо ви хочете танцювати неспортивний рок-н-рол, записуйтеся саме на "клубний рок-н-рол". У деяких школах цей напрямок називається "бугі-вугі".