Як вибрати дитині іграшку.

Дитячі магазини пропонують такий вибір іграшок, що розбігаються очі. В такому розмаїтті недовго і загубитися. А іграшка для дитини - це не тільки розвага, але і розвиваюче посібник. Вона повинні бути корисною, а головне, безпечною.
Інструкція
1
Якщо ви купуєте іграшку зовсім маленькому дитині до півроку, перше, на що варто звернути увагу, це її безпека. Іграшка повинна бути з якісного пластику або дерева. Перед тим, як дати її дитині, необхідно ретельно промити іграшку під проточною водою з милом і насухо витерти. Вибирайте не дуже строкату іграшку , два-три яскравих кольору буде цілком достатньо для залучення уваги малюка. Якщо це брязкальце, вона не повинна бути надто гучною, щоб вам не доводилося довго заспокоювати дитину, якого налякала її звуку.
2
Діти близько року починають ходити, тому їм будуть корисні іграшки, на які можна спиратися і катати за собою. Якщо ще на цій іграшці будуть кнопочки, при натисканні на які пролунають різні звуки або замигають лампочки, тим краще. Завдяки такій цікавій іграшці у батьків з'явиться кілька хвилин вільного часу і можливість зайнятися своїми справами. Корисні дітям в цьому віці яскраві кубики і логічні кулі з отворами різної форми. Вони дадуть дитині поняття про простір і формах предметів.
3
Дуже корисною іграшкою стане розвиваючий м'який килимок з гірляндами. Зазвичай такі шиють з м'якої, приємної на дотик тканини, вони яскраві і мають безліч цікавих деталей. Лежачи на спині і намагаючись дотягнутися до іграшок, що висять на дузі, дитина розвиває свою гнучкість. Кульки і квіточки з наповнювачем, пришиті до килима, розвивають дрібну моторику пальців. Загалом, не килим, а суцільно користь і задоволення.
4
Дітям до трьох років необхідно обзавестися однієї головної іграшкою, яку легко взяти з собою. Стійкі комунікації між дітьми в цьому віці ще не виробляються, але дитина потребує постійного друга, який розділить з ним усі радощі і печалі. Іграшка стане для нього своєрідним "вигаданим другом", про який він дбатиме.
5
Тим, хто готується стати випускником дитячого саду, вже не терпиться сісти за парту, тому для них найкращою іграшкою будуть шкільне приладдя. Красиві пенали і ранець, фарби, олівці та зошити. Пограйте з дитиною в школу, поступово готуючи його до відповідального періоду життя і навантажень.
6
Діти від 6 до 10 років люблять займатися творчістю і рукоділлям. Тому відповідні товари будуть необхідним і бажаним подарунком. Дівчинці можна подарувати ляльку і навчити шити і в'язати для неї, хлопчикам будуть корисні різні моделі транспорту, авіа та морських суден.
Корисна порада
Не варто дарувати маленьким дітям плюшеві іграшки, особливо великих розмірів. В них накопичується пил, що може привести до розвитку алергії і астми у малюка.