Як очистити рибу від луски.

Багато людей вважають за краще не возитися з рибою, помилково вважаючи, що чистити її занадто складно. Однак, маючи в своєму розпорядженні добре заточений ніж, ножиці і скребок для риби, зробити це буде легко і просто.
Інструкція
1
Підготовка: Наберіть води в досить глибоку ємність, щоб можна було помістити всю рибу цілком.
2
Гарненько промийте рибу під проточною холодною водой.Іногда радять класти рибу на кілька хвилин у гарячу воду, проте, це не завжди правильно і застосовно, тільки якщо збираєтеся знімати луску і шкіру разом.
3
Відокремте голову із зябрами, плавники і, якщо це необхідно, хвіст. Легше і зручніше це зробити звичайними ножицями. Трохи відведіть плавники в сторону і відріжте їх.
4
Для того щоб позбутися від хребта, (наприклад, якщо обробляє оселедець) розкладіть рибу вниз черевом, натиснете на хребет і переверніть її. Великі пальці просуньте під хребет і акуратно витягнете його, біля хвоста відріжте.
5
Розкрийте черево і вичистіть нутрощі разом з кров'ю під хребтом. Все це бажано робити на папері або на газеті. Оскільки патрання - вельми брудне заняття.
6
Очистка: В деяких випадках луску потрібно зняти разом з шкірою, тоді зробіть поздовжній надріз вздовж хребта і акуратно, повільно руками зніміть шкіру разом з лускою від голови до хвоста. Слідкуйте, щоб разом з шкіркою відмежовувалася м'ясо. Таке буває з мороженої або не зовсім свіжою рибою.
7
Якщо шкірку необхідно залишити, наприклад, Ви хочете отримати при смаженні золотисту скоринку, тоді вам буде потрібно спеціальний скребок для риби, покладіть рибу в ємність з водою, щоб очищена вами луска не розлітається по всій кухні. Воду потрібно періодично міняти.
8
Візьміть рибу за хвіст, плавно проводите скребком з одного боку рибини проти зростання луски, тобто від хвоста до голови, трохи натискаючи на скребок. Потім повторіть маніпуляції на іншій стороні.
9
Коли закінчите очистку і переконайтеся, що лусочок більше не залишилося, ще раз промийте рибу під проточною водою.
Корисна порада
Не тримайте свіжу рибу занадто довго поза холодильної камери.Еслі готувати рибину в день покупки ви не збираєтеся, то все одно бажано відразу випатрати нутрощі і вирізати зябра, т.к. це найбільш вразливі місця, саме там найчастіше починають розмножуватися бактеріі.Перед тим як покласти рибу в холодильник, її необхідно обмити і просушити, промокнув папером.