Як прибрати цвіль з ванни.

Ваша ванна кімната стала виглядати вкрай непривабливо через інтенсивного росту і розмноження цвілі? Значить, в ній створилися сприятливі умови для її розвитку. Спори цвілі витають у повітрі, потрапляючи в теплу і вологу середовище, де мало сонячного світла, вони починають активно розмножуватися. Як же прибрати цвіль з ванни?
Інструкція
1
Усунете сприятливі умови для розвитку цвілі. Працювати доведеться не з однією ванною, а з усім приміщенням. Адже суперечки цього гриба вже були в повітрі, просто у ванній кімнаті для них створені ідеальні умови для розвитку. Головне - знайти й усунути причину появи цього грибка. Обдеремо всі старі шпалери і інші покриття.
2
Збивайте і стару штукатурку, якщо ступінь зараження грибком занадто глибока. Адже, наскільки грибок розрісся в штукатурці «на око» визначити. Раніше стіни обштукатурюють вапняними розчинами, які не могли протидіяти грибку.
3
Просушите всі стіни в приміщення. Використовуйте для просушування потужні будівельні фени, світильники - софіти, електронагрівальні прилади і т.д. Врахуйте, що просушувати і прогрівати обов'язково всі ділянки стіни, адже грибок в процесі просушування, може перейти з одного місця на інше, більш для нього комфортне. Правда у ванній кімнаті доведеться якийсь час не користуватися душем.
4
Виведіть цвіль , скориставшись імпортними або вітчизняними антіплесневимі препаратами, придбати які можна в магазинах. Обробляйте всі приміщення, обов'язково - за і під сантехнікою.
5
Застосовуйте засоби для захисту дихальних шляхів під час обробки хімікатами приміщень від цвілі. При ослабленому імунітеті можна захворіти, адже наш організм теж ідеальне середовище для цих грибків.
6
Уважно огляньте всю сантехніку і труби на наявність течі. Вам необхідно боротися з вологістю. Усуньте всі течі. Також джерелом вологості може бути і стояк холодної води - на трубі накопичується конденсат через погану ізоляції. М'якими паропластовимі трубами можна захистити стояк будь-якого діаметру. Зверніть увагу на роботу рушникосушки. Якщо він погано просушує повітря у ванній кімнаті - замініть його.
7
Перевірте наявність хорошої вентиляції та тяги у ванній кімнаті. У боротьбі з цвіль ю дуже важливо добре провітрювати приміщення. При поганій тязі і вентиляції грибок може знову завестися. Прочистіть вентиляційний канал, а краще поставте електричний вентилятор.
8
Тільки виконавши всі ці умови, приступайте до обробки стелі та стін. Якщо ви недостатньо висушили приміщення або не знищили грибок і покрили стіни фарбою, все повториться знову.
9
Ви зможете самостійно впоратися з цвіль ю у ванній кімнаті, якщо в точності будете дотримуватися вищевказаної інструкції.
Корисна порада
Ще в минулому столітті цвіль в приміщенні представляла величезну проблему. Доводилося цілком замінювати конструкції стін або стель. А якщо приміщення було зовсім запущено - люди були змушені його залишити. В даний час існує багато сучасних хімічних засобів для обробки поверхонь від грибка.