Як вибрати собі псевдонім. Який вибрати псевдонім.

У вас неблагозвучна прізвище? Ви не хочете «світити» своє справжнє ім'я? Або, може бути, ви завжди мріяли бути іншою людиною? Витончено вийти з цих ситуацій можна, вибравши собі красивий псевдонім, який підкреслить ваші найкращі якості.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, для якої мети потрібен псевдонім. Якщо для ігор по мережі, підійде майже будь-який набір цифр і букв, адже особистість гравця в цьому випадку не так важлива. Якщо для спілкування на форумі, тим більш професійному або спеціалізованому, або для підпису серйозних аналітичних робіт, знадобиться псевдонім, що характеризує вас з певного боку.
2
Пофантазуйте, дозволивши думкам злітати у вільному польоті, і народжувати найнесподіваніші асоціації. Улюблені герої, імена персонажів книг, абстрактні і, на перший погляд, нічого не значущі назви - складіть повний список всіх можливих псевдонімів, які прийшли вам в голову.
3
Сформуйте свій відвернений образ. Уявіть себе подумки з боку. Подумайте про те, яким або який ви хочете виглядати в очах інших людей.
4
Спробуйте «приміряти» псевдоніми зі списку на свій уявний образ. Відкиньте ті, які не відповідають йому або спотворюють ваше уявлення про себе.
5
З урахуванням мети вибору псевдоніма визначте, чи підходять вам загальнопоширені (і, ймовірно, кимось уже використовувані) імена казкових героїв, літературних або інших відомих персонажів. Подумайте, чи не викличуть вони упередження серед інших учасників спільноти, для якого ви вибираєте псевдонім.
6
З решти від послідовного відсіву псевдонімів виберете один, той, який максимально точно відображає ваш характер. Інші вподобані імена запишіть на окремий листочок і покладіть його під клавіатуру - цілком ймовірно, ви в нього ще не раз заглянете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uni6jnNekkg
Зверніть увагу
Як вибрати собі псевдонім? Вибір псевдоніма для людини, що вирішила присвятити себе літературній або журналістської діяльності, справа непроста. Воно вимагає і фантазії, і обережності, тому що, як казав капітан Врунгель, «Як яхту назвеш, так вона і попливе!».
Корисна порада
Як вибрати нік (нікнейм)? Генон - зручний пошук відповідей на запитання. Псевдонім - ім'я, використовуване людиною в тій чи іншій публічній діяльності замість справжнього (даного при народженні, зафіксованого в офіційних документах). Донедавна псевдонімами найчастіше користувалися діячі літератури і мистецтва.