Як розібрати лійку душу. Як устроіна лійка для душу у ванній.

Душ - прекрасний винахід, яке дозволяє отримувати від прийняття водної процедури не тільки користь, але і задоволення. За допомогою якісної лійки для душа можна досягти масажного і тонізуючого ефекту вранці або отримати м'які, що пестять тіло струменя води для розслаблення перед сном.
Вам знадобиться
  • -лейка душа;
  • -Викрутки.
Інструкція
1
Розберіть лійку для душа , просто відкрутивши насадку. Основний спосіб кріплення всіх елементів в лійці для душа - це невеликі болтики. Скористайтеся викруткою, підходящою для їх відгвинчування.
2
Розкрутивши з'єднують між собою елементи лійки для душа , розберіть її на складові частини. Можливо, вам доведеться прочистити насадку з дірочками для води: там може утворитися вапняний наліт, який заважає хорошому протіканню води через потрібні отвори.
3
Проблеми з тим, щоб розібрати лійку, можуть виникнути у вас тільки в тому випадку, якщо його дуже поганої якості. Тому при виборі такого обладнання віддавайте перевагу більш дорогим моделям від німецьких та італійських виробників, а не китайським неякісному товару.
4
Якщо ви бажаєте розібрати лійку тільки з метою чистки від вапняного нальоту, то скористайтеся більш простим методом. В електричний чайник висипте половину чайної ложки лимонної кислоти. Коли вода закипить, опустіть туди лійку для душа , і весь вапняний наліт швидко відійде.
5
Не намагайтеся розібрати лійку для душа , якщо це неразборная модель. Спробувавши це зробити, ви ризикуєте просто-напросто зламати виріб. Зазвичай розбирають це виріб для ремонту. Тому перед тим, як почати роботу, прочитайте інструкцію, що додається і уважно розгляньте лійку для душа , щоб зрозуміти її пристрій.
6
Врахуйте, що основна несправність, яка може виникнути, це протікання самої лійки. В такому випадку вода починає бити струменем не з спеціальних отворів, а з місця з'єднання лійки зі шлангом або з-під насадки. Зніміть лійку від душа , добре її просушіть. Поставте гумову прокладку в потрібне місце корпусу лійки або залийте туди рідкий клей і дочекайтеся, поки виріб висохне.