Як вирізати з мила.

Різьблення по милу - це можливість створювати своїми руками красиві, незвичайні речі, які стануть цікавим подарунком для друзів і рідних. Перед тим, як вирізати з мила, потрібно обзавестися певним набором інструментів, підібрати які не так складно.
Вам знадобиться
  • - Мило,
  • - ножі для карвінгу,
  • - олівець,
  • - м'яка ганчірочка.
Інструкція
1
Візьміть шматок мила. Для вирізання підійде будь-яке мило, головне, щоб воно було вироблено недавно. Старе мило може виявитися сухим і почати кришитися при вирізанні. Почати краще з вирізання нескладного барельєфа або фігурки з мила, після того, як освоїте техніку різьблення, можна буде братися за складніші речі.
2
Нанесіть на мило контури малюнка, робиться це за допомогою олівця. Ви можете придумати малюнок самостійно або перевести на мило вподобане зображення. Якщо ви впевнені в собі, можете почати вирізати без нанесення малюнка, але по контуру це робити набагато зручніше.
3
Подумки визначте, в якому порядку і на якій висоті будуть розташовуватися верстви майбутньої картини. Кожна картинка вирізається шарами, якісь деталі зображення виявляються на верхньому шарі, а дальні від вас будуть розташовуватися глибше, в нижніх шарах. Ви самі вирішуєте, якої висоти буде кожен шар, залежить це від того, якої товщини шматок мила і яка кількість шарів.
4
За допомогою тонкого гострого ножа зріжте весь верхній шар, залишивши лише те, що повинно на ньому перебувати - а саме обриси вирізуваного зображення. Тепер приступайте до другого шару, з нього потрібно прибрати те, що повинно знаходитися нижче. Таким чином обробляйте кожен шар вирізуваного зображення. Чим складніше ваш барельєф, тим більше шарів він має, але тим цікавіше він виглядатиме в результаті.
5
Візьміть м'яку ганчірочку і акуратно сгладьте з її допомогою переходи між шарами, можете використовувати для цього власні пальці.
Корисна порада
Щоб полегшити процес вирізання з мила і розширити свої можливості, обзаведіться набором ножів для карвінгу. Ці ножі використовуються для вирізання малюнків на овочах і фруктах і можуть продаватися в спеціалізованому господарському магазині. З непрозорого мила відмінно виходять барельєфи, а кольорове прозоре - прекрасний матеріал для вирізання квітів.