Як виправити вм'ятини на автомобілі.

Вм'ятини на кузові автомобіля можуть виникнути не тільки в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Удар м'яча по капоту або крилу, так само як і інші механічні дії на металеві деталі машини, цілком можуть привести до утворення вм'ятин. Вибір способу виправлення дефектів залежатиме від ступеня пошкодження.
Інструкція
1
Якщо вм'ятина займає велику площу, а лакофарбове покриття не пошкоджено, для виправлення металу скористайтеся PDR-технологією, що дозволяє значно заощадити на вартості ремонту.
2
Озброївшись спеціальними інструментами з вакуумними присосками, зробіть на пошкоджене місце вплив високої температурою разом зі стисненим повітрям. У більшості випадків цей спосіб дозволяє повернути деталі кузова первинний вигляд, а від вм'ятини не залишається і сліду.
3
Також можна спробувати виправити великі вм'ятини за допомогою набору важелів різної довжини, що дозволяють витягати метал. Такий ремонт можна виконувати самостійно, а необхідні інструменти можна придбати в спеціалізованих магазинах.
4
Якщо деталь кузова має неглибоку вм'ятину (до декількох міліметрів), а лакофарбове покриття пошкоджене, можна скористатися шпаклівкою. Такий ремонт зажадає подальшого фарбування, яку краще довірити професіоналам.
5
Для виправлення дефекту ретельно очистіть місце пошкодження за допомогою наждачного паперу, після чого нанесіть шпаклівку і відшліфуйте до повного вирівнювання. Потім прогрунтуйте місце ремонту, і тільки після цього виконуйте фарбування.
6
Глибокі вм'ятини з пошкодженням лакофарбового покриття виправте за допомогою нагрівання та охолодження металу. Якщо цей спосіб не дає необхідного ефекту, слід виконати рихтовку з використанням спеціальних інструментів.
Зверніть увагу
Не всі вм'ятини можна виправити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Витрати на необхідні інструменти можуть перевищити вартість робіт в автомайстерні, а отриманий результат може не задовольнити вас.