Як заливати на ftp сервер.

На сьогоднішній день найбільш популярними протоколами передачі даний по мережі інтернет є HTTP і FTP. Перший протокол знайомий практично кожному любителю інтернету, а другий лише тим, хто впритул пов'язаний з веб-будівництвом і серверним файлообміном. FTP значно зручніше управляти, т. К. Передача файлів проходить в декілька разів швидше і без можливих втрат.
Вам знадобиться
  • - будь-який інтернет-браузер;
  • - файловий менеджер Total Commander.
Інструкція
1
Якщо порівнювати HTTP і FTP, то перший опонент (умовно кажучи) виробляє перевезення товару по одній коробці, а другий опонент може дозволити перевозити велику кількість коробок, в деяких випадках навіть без обмеження. На цьому прикладі видно, що вибір просунутого користувача системи впаде на протокол FTP.
2
Для налаштування з'єднання вам буде потрібно дізнатися логін і пароль сервера, на який буде проводитися копіювання необхідних файлів і папок. Як приклад можна використовувати абсолютно будь-який сайт, хостинг якого дозволяє працювати з FTP. При реєстрації аккаунта на одному з численних хостингів, ви отримуєте інформацію для підключення (логін і пароль).
3
Після аутентифікації користувача за виданим вам адресою необхідно провести копіювання матеріалів в будь-яку папку вашого сайту. Для з'єднання з FTP-сервером можна скористатися будь-яким інтернет-браузером. Якщо ви ще не працювали з браузерами і не знаєте точно, чи є така програма на вашому комп'ютері, зробіть наступні дії: відкрийте вікно «Мого комп'ютера» (меню «Пуск», значок «Мій комп'ютер») і в адресному рядку введіть g.cn - якщо сторіночка завантажилася, отже, стандартний браузер був знайдений.
4
Скопіюйте посилання, яке ви отримали в електронному листі від вашого хостера, і вставте її в адресний рядок, потім натисніть клавішу Enter. На завантажиться сторіночку можна перенести свій файли і папки. Відкрийте вікно «Мого комп'ютера», знайдіть файли, підготовлені для передачі, захопіть їх лівою кнопкою миші і перетягніть на вікно ftp-з'єднання.
5
Після копіювання матеріалів на свій сайт, можна перейти в панель адміністратора і перевірити наявність завантажених файлів. Те ж саме дію можна зробити і за допомогою спеціальних програм, наприклад, файлового менеджера Total Commander.
6
Відкрийте програму, натисніть клавіші Ctrl + F. У вікні, натисніть кнопку «Додати» і скопіюйте в поля дані, отримані від вашого хостера. Також можна скопіювати тільки посилання, як у випадку з браузером, але після натискання Ctrl + F натисніть кнопку «Новий URL».