Як збільшити швидкість флешки. поліпшити якість прийому yota.

Пристрої зберігання інформації в сучасному світі постійно вдосконалюються: розміри стають менше, а швидкість стає все вище. Ми вже відмовилися від гнучких дисків, поступово проходить ера CD і DVD, актуальність в плані носія інформації зберігає лише всім відома «флешка». Кожна нова модель все менше, емче і скоростнее, але при цьому вона «як новинка» завжди дорожче своїх більш «старших побратимів». Чи має сенс переплачувати? Не завжди, наприклад, швидкість можна спробувати збільшити самостійно.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, флешка, мінімальні знання комп'ютера і операційної системи WINDOWS
Інструкція
1
В першу чергу переконайтеся, що ваш комп'ютер і операційна система на ньому знаходяться в нормальному робочому стані, оскільки до 90% всіх проблем зі швидкістю флешки можуть бути пов'язані з цим. При необхідності переустановите систему, особливу увагу приділіть установці драйверів для USB 2.0, оскільки від них також залежить правильна робота зовнішніх накопичувальних пристроїв. Після цього увійдіть в BIOS, в пункт «USB Configuration», і активуйте пункт «USB 2.0 Controller», вибравши команду «enabled», в який з'явився пункті «USB 2.0 Controller Mode» виберіть пункт «FullSpeed» (чи «HiSpeed»). Флешка працюватиме з максимально можливою швидкістю.
2
Переконайтеся, що ресурси комп'ютера працюють не повне завантаження, так як це також впливає на швидкість роботи з флешкою, для цього натисніть клавіші: ctrl + alt + del і подивіться показання завантаження процесора і оперативної пам'яті. Цілком можливо, що ресурси комп'ютера «зжирає» робота антивіруса, також перевіряючого і будь-які операції, що проводяться з флешкою, будь то запис або відтворення, відповідно сповільнюючи швидкість її роботи, або якась інша програма або вірус.
3
Якщо з комп'ютерним обладнанням та програмним забезпеченням все гаразд, виключіть варіанти можливих дефектів файлової системи флешки, для цього перевірте її на помилки: увійдіть в «властивості флешки», вкладку «сервіс», і натисніть на кнопку «виконати перевірку », відзначте галочками доступні для цього пункти в віконці. Також спробуйте відформатувати флешку в стандартному режимі, клікнувши на неї правою кнопкою миші і вибравши відповідний пункт меню.
4
Змініть файлову систему флешки на NTFS, найбільш надійну і отказоустойчивую файлову систему на сьогоднішній день, іноді це збільшує швидкість роботи особливо з флешками великої місткості і при роботі з великими файлами. При форматуванні збільште розмір кластера флеш пам'яті, тому що чим більше розмір кластера, тим вище швидкість запису/зчитування при роботі з флеш пам'яттю. Для цього знайдіть вкладку «виконати» в меню «пуск», введіть команду «cmd», у вікні, командного рядка введіть команди через пропуск: Format X:/FS: Y/A: Z (де «X» - том диска, « Y »- файлова система: FAT, FAT32, NTFS,« Z »- розмір кластера). Замість Х введіть мітку тому диска (G, F і т.д.), замість «F» напишіть назву файлової системи (FAT, FAT32, NTFS), а на місці Z проставте розмір кластера (за замовчуванням стоїть 4K, максимально можливий 64K.
Зверніть увагу
автор статті не несе ніякої відповідальності за наслідки рекомендованих у статті дій і не гарантує в ній відсутність помилкових відомостей і помилок.
Бажання збільшити швидкість роботи знімних USB-носіїв природно для будь-якого користувача, що часто використовує ці пристрої. Існує кілька рекомендацій, що дозволяють вирішити поставлену задачу.
Інструкція
1
Здійсніть перезавантаження системи комп'ютера і скористайтеся потрібної функціональної клавішею для входу в режим BIOS Setup. Авторизуйтесь виконання операції, ввівши значення адміністраторського пароля у відповідне поле вікна запиту системи і перейдіть на вкладку Advanced.
2
Вкажіть пункт USB Configuration і знайдіть рядок зі значенням USB 2.0 Controller Mode. Скористайтеся функціональною клавішею Enter і змініть значення опції HiSpeed на 480 Мбс за допомогою клавіш зі стрілками.
3
Поверніться в головне вікно інструменту BIOS Setup Utility за допомогою функціональної клавіші Esc і збережіть зроблені зміни натисканням клавіші F10. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і авторизуйтесь застосування змін, натиснувши клавішу Enter. Дочекайтеся завершення перезавантаження комп'ютера.
4
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері встановлено останній пакет виправлень для OC Windows 7, доступний на офіційному сайті корпорації Microsoft, і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для внесення необхідних змін до записів системного реєстру. Перейдіть в діалог «Виконати» і внесіть значення regedit в рядок "Відкрити".
5
Підтвердіть запуск утиліти «Редактор реєстру», натиснувши кнопку OK, і розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlusbstor. Cоздан в ній новий підрозділ з ім'ям VVVVPPPP і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Створити» і виберіть опцію «Параметр DWORD».
6
Присвойте створеному ключу ім'я MaximumTransferLength і розкрийте його подвійним кліком миші. Введіть значення 2097120 у відповідне поле відкрився віконця «Зміна параметра DWORD" і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Збережіть зроблені зміни і перезавантажте систему комп'ютера для застосування збережених змін.