Як розібратися в розмірах.

Брюки та шкарпетки, нижню білизну і сукні, капелюхи і рукавички - перш ніж купити ці предмети гардероба, потрібно підібрати відповідний розмір. А для цього, в свою чергу, необхідно провести кілька вимірів різних частин тіла і підставити результати в формули для обчислень. Щоб моментально знаходити на полиці або вішалці потрібний розмір, перед походом за покупками розберіться у всіх особливостях його визначення.
Вам знадобиться
  • - Сантиметрова стрічка;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Для визначення розміру необхідно дізнатися обсяг або довжину тієї чи іншої частини тіла. Виміри проводяться сантиметровою стрічкою і за допомогою сторонньої людини - самостійно виміряти, наприклад, обхват грудей і не спотворити результат буде досить складно.
2
Щоб дізнатися розмір чоловічого костюма, зніміть такі мірки: обхват грудей, обхват талії і зростання. Потім підставте результати в таблицю, яку можна знайти в інтернеті. Наприклад, при зрості 170 см, обхваті грудей 87 см і обхваті талії 73 см вам підійде костюм 44 розміру. При додаванні до всіх параметрів по 4 см можна переходити до наступного розміру - 46. Щоб визначити, який розмір за системою, прийнятою США, вам підійде, віднімете від російського 10. Наприклад, російському 48 відповідає американський 38. Також використовується міжнародна система позначення латинськими буквами : 46-48 в Росії буде привласнена буква S, 48-50 - M і так далі у напрямку до початку алфавіту.
3
Купуючи чоловічу сорочку, орієнтуйтеся на обхват шиї. Це число і буде вказувати на потрібний вам розмір. В Європі він буде таким же, а в США сантиметри необхідно перевести в дюйми.
4
Збираючись купувати жіночий одяг, зробіть всі ті ж виміри. Тільки звертайте увагу на той параметр, який є визначальним для даного типу одягу: обхват стегон для спідниці, обхват грудей для блузки і т.д.
5
Щоб підібрати чоловіча нижня білизна, потрібно знати зріст людини і обхват його талії. При виборі жіночого враховуються обхвати талії і стегон. Також жінкам знадобляться параметри верхньої частини тіла, щоб визначити розмір бюстгальтера. Виміряйте обхват грудей і тіла під грудьми. З результатів першого виміру потрібно відняти цифри другого. Отримане число відповідає букві латинського алфавіту (шукайте їх в таблицях жіночої нижньої білизни) і позначає розмір чашечки. Розмір же бюстгальтера в цілому позначається поєднанням обхвату грудної клітки під грудьми (округленого до найближчого числа, кратного п'яти) і отриманої букви.
6
Щоб знайти в таблицях розмірів взутті підходящий, вам необхідно дізнатися довжину своєї стопи. Також може придатися такий параметр, як повнота стопи. Він позначається буквами: B - вузька, D - середня, E - трохи повніше середньої, EE - повна стопа.
7
Для визначення розміру рукавичок оберніть сантиметрову стрічку навколо своєї кисті безпосередньо над основою великого пальця. У Росії результат позначається в сантиметрах, в США та Британії - в дюймах. Той же принцип діє і для обхвату голови, необхідного для визначення розміру капелюхи.
Корисна порада
Знайти таблицю розмірів для будь-якого предмета гардероба можна в інтернеті, ввівши у пошуковик відповідний запит.