Як оформити зелений куточок.

Кімнатні рослини здатні оживити і зробити затишним будь-яке приміщення. Вони заспокоюють, піднімають настрій, а деякі рослини здатні навіть іонізувати і очищати повітря. В будь-якій квартирі і в будь-якому офісі зелені куточки (а не безладно розставлені горщики з рослинами) виглядають шикарно. Щоб краще оформити зелений куточок в своїй квартирі, скористайтеся кількома рекомендаціями.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, в якій частині квартири зелений куточок знаходитиметься. Рослини не люблять, коли їх часто переміщують з місця на місце. Врахуйте такі моменти, як наявність достатньої кількості світла і відсутність протягів.
2
Визначте, які рослини будуть переважати у вашому зеленому куточку і подбайте про те, щоб у них не виникало проблем з харчуванням. Завчасно придбайте добрива, сприяють росту й цвітінню рослин. Пам'ятайте, що рослини потребують особливої - м'якою і відстояною - воді для поливу.
3
Підбирайте квітучі рослини відповідно до власними бажаннями. Наприклад, якщо хочете радіти квітам взимку, виберіть спатіфіллум, зухаріс або ріпсалідопсіс. Для літнього цвітіння купите фуксію, кампанула і так далі. Листяні рослини відрізняються один від одного кольором і розмірів листя. Уточнюйте при покупці, до яких розмірів виростає рослина і як часто цвіте.
4
При влаштуванні зеленого куточка враховуйте розмір листя рослин і розміщуйте рослини і квіти розумно. Цілком ймовірно, що рослина з великим листям може заховати від сонця світлолюбний квітка або, навпаки, захистити від занадто яскравого світла то рослина, якому надлишок світла не йде на користь.
5
Рослини самі по собі - розкішне прикраса, але важливу роль відіграє і те, в чому вони ростуть. Естетично і стильно оформлені квіткові ящики і привабливі квіткові горщики повинні вписуватися в загальний стиль вашого інтер'єру, щоб своєю різномастих не викликати дисгармонію. Підберіть різні за величиною горщики в одному стилі або в одній колірній гамі, віддавайте перевагу природним природним кольорам і матеріалам. Доповнити зелений куточок можна декоративним камінням і невеликими скульптурними фігурками.
6
При покупці краще вибирати молоді і сильні рослини - вони краще переносять стреси. А стрес у рослини, неодмінно, буде, так як при «переїзді» з магазину в вашу квартиру йому доведеться пристосовуватися до нових умов: температурі приміщення, вологості, ступеня освітлення. Не купуйте рослини, які стоять в магазинах в проходах на протягах, оцініть стан інших рослин на вітринах, наявність шкідників, ступінь зволоженості ґрунту.
Зверніть увагу
Дуже часто зелені куточки можна зустріти на лоджіях, але в таких випадках простір повинен бути добре утеплено, щоб рослини не замерзли в зимовий період.
Корисна порада
Більшість рослин любить світло, тому рослини краще розташувати так, щоб світло на них падав з вікон, звернених на південний захід і південний схід. Якщо вікна розташовуються з інших сторін світу, підбирайте ті рослини, які відчуватимуть себе комфортно в таких умовах. Для півночі - рослини, яким для росту досить розсіяного світла, для півдня - ті рослини і квіти, які нормально переносять тривалий вплив прямих сонячних променів.