Як зафарбувати чорний колір волосся.

Пекучий брюнет - радикальний колір волосся, що приковує увагу до жінки з першого погляду. Але це дуже примхливий колір - у власниці чорних волосся має бути ідеальна шкіра, тільки в цьому випадку колір оттенит і підкреслить її красу. Зважившись на те, щоб забарвитися в брюнетку, пам'ятайте про те, що змити чорний колір набагато важче, ніж пофарбувати волосся и в нього.
Інструкція
1
Складнощі з тим, щоб зафарбувати чорні волосся и, обумовлені властивістю пігменту чорної фарби проникати глибоко в структуру волосся. Чим темніше фарба, тим важче її буде видалити. Перед тим, як забарвитися в іншій колір , вам треба буде відбілити волосся и. Це процес тривалий і не найкращим чином позначається на здоров'ї волосся і їх зовнішньому вигляді. Відбілювання завжди веде до ослаблення волосся, адже для того, щоб рівномірно видалити фарбу по всій довжині, необхідно провести кілька таких процедур. Вже після 2-3 Відбілювання структура волосся змінюється - вони стають значно тонше і більш ламкими.
2
Змивати чорну фарбу будинку марно, в перукарні - дорого. У спеціалізованих магазинах для професійних перукарів ви можете купити спеціальну змивку, можете спробувати відбілити волосся и самостійно, але в цьому випадку існує ризик того, що ви їх просто спалите.
3
У тому випадку, якщо ви налаштовані рішуче, то майте на увазі, що смивка буває двох видів. Найнебезпечніша - аміачна, використання осветляющего порошку в домашніх умовах безнадійно зіпсує волосся и. Більш щадна - безаміачна, але вона змиває набагато гірше і в кращому випадку ваші волосся и придбають каштановий або шоколадний колір .
4
Іншими способами освітлення чорних волосся буде використання домашніх живильних масок і активного шампуню від лупи. З їх допомогою, при частому використанні, чорний пігмент можна частково змити, і вже через місяць-півтора чорний колір потьмяніє і придбає каштановий відтінок. Цей спосіб більш тривалий, ніж смивка, але дозволить зберегти волосся и.
5
Зафарбувати чорні волосся и без освітлення у вас ніколи не вийде, тому не варто навіть намагатися - не витрачайте даремно гроші. Рекомендуємо вам все ж звернутися в салон, до професіонала. Не погоджуйтеся на використання блондірующей змивки, вона не ефективна, але волосся и зіпсує. Провідні виробники пропонують кислотну змивку, вона пошкоджує волосся и в меншій мірі, хоч і коштує дорожче. Зверніться до майстра, який вже має досвід подібних процедур.
6
освітлити волосся и, ви зможете пофарбувати їх в будь-який інший обраний вами колір . Тільки приділіть в цей період особливу увагу волосся ам, робіть відновлюють і живильні маски, адже їм доведеться пережити такий стрес, як освітлення.