Як повернути iPhone до заводських налаштувань. iphone заводські установки команда.

Необхідність відновлення заводських налаштувань iPhone може викликатися декількома причинами - неполадками системи, бажанням відмовитися від проведеної операції jailbreak або умовами сервісного обслуговування. Ця операція не вимагає спеціальних знань і не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • - iTunes.
Інструкція
1
Увімкніть пристрій і перейдіть в «Налаштування» для видалення користувацького контенту iPhone.
2
Перейдіть в розділ «Основні» виберіть пункт «Скидання».
3
Виберіть команду «Скинути всі налаштування» у вікні. Слід пам'ятати, що дана операція не видаляє jailbreak. Для цього буде потрібно програма iTunes.
4
Переконайтеся в тому, що версія додатка iTunes, встановлена на комп'ютері, є останньою і запустіть програму.
5
Підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура.
6
Дочекайтеся повідомлення програми iTunes про виявлення пристрою і вкажіть його в лівому меню «Пристрої» вікна програми.
7
Перейдіть на вкладку «Огляд» вікна «Пристрій» і виберіть параметр «Відновити».
8
Натисніть кнопку «Копіювати» в діалоговому вікні з пропозицією створення резервної копії пристрою.
9
Підтвердіть свій намір повернення до заводських налаштувань iPhone натисканням кнопки «Відновити» в новому діалоговому вікні.
10
Дочекайтеся завершення процесу відновлення і перезавантаження пристрою. Показником успішної операції стане поява логотипу Apple на екрані девайса та інформаційного вікна з повідомленням про завершення відновлення в програмі iTunes.
11
Дочекайтеся зникнення екрана «Підключіться до iTunes» в iPhone або появи повідомлення "iPhone включений». Обов'язковою умовою успішного завершення операції відновлення заводських налаштувань пристрою є наявність доступу до інтернету.
12
Відновіть iPhone з раніше зробленої версії.
13
Застосуйте прапорець на полі «Відновити з резервної копії» для збереження налаштувань.
14
Застосуйте прапорець на полі «Налаштувати як новий iPhone» для використання більш ранніх резервних копій (при цьому необхідно вказати місцезнаходження обраної для відновлення копії).
Корисна порада
Файли резервних копій зберігаються в: - Mac OS -/Libraries/Application Support/MobileSync/Bacup/; - Windows XP - \ Documents and Settings \ (ім'я користувача) \ AppData \ Roaming \ AppleComputer/MobileSync \ Backup \ ; - Windows Vista/7 - \ Користувачі \ (ім'я користувача) \ AppData \ Roaming \ AppleComputer \ MobileSync \ Backup \.