Як запам'ятовувати сни.

Сон - це одне з найзагадковіших явищ в людській природі. Занурюючись в нього, людина ніби потрапляє в іншу реальність, яка самим містичним чином пов'язана з його реальною денної життям. Тому важливо пам'ятати свої сни, вони допоможуть вам зрозуміти, що відбувається у вашому житті, а іноді вони дають відповіді на питання, які мучать вас вже довгий час. Однак не у всіх виходить пам'ятати сни. Деякі люди вважають, що їм нічого не сниться. Насправді сни сняться всім, а щоб їх пам'ятати, треба запам'ятати кілька важливих кроків.
Інструкція
1
Коли ви прокидаєтеся, і ваші очі ще закриті, згадайте сон, який ви тільки що покинули, постарайтеся там затриматися, прокрутивши його взад і вперед, переживаючи всі його моменти. Можливо, ви відновите якісь деталі, які вже встигли забути. Якщо сон реконструювали і запам'ятали, можна відкривати очі.
2
Обов'язково запишіть усі деталі сну, можна навіть намалювати. Це дуже важливо. Якщо ви думаєте, що всі будете пам'ятати - помиляєтеся. Сни та їх деталі часто забуваються.
3
Спробуйте попрацювати з образами, які вам наснилися. Можна спробувати запитати себе, яке послання міститься у вашому сні. Якщо кінець сну розмитий або ви його не пам'ятаєте, можна самим його придумати таким, яким би ви хотіли його бачити.
4
Перекажіть, намалюйте бажане для вас закінчення вашого сну. Навіть якщо зміст сну від вас вислизнув, не турбуйтеся. Сновидіння само по собі має силою зцілення і розради.
Корисна порада
Тримайте завжди біля узголів'я ручку і блокнот для записів снів. Зберігайте записи своїх снів, вони можуть бути зрозумілі через якийсь время.Купіте сонники, які допоможуть на першому етапі розібратися з образами, які ви зустрічаєте в своїх снах.