Як вибрати камеру заднього виду. камери заднього виду Як вибрати.

Камера заднього виду істотно полегшує завдання постановки автомобіля на парковку і маневрування в умовах обмеженого простору. Машина з камерою заднього виду стає простіше і безпечніше в управлінні. Ціни на камери заднього виду постійно знижуються і вже зараз можна купити простеньку камеру всього за 2000 рублів. Однак, установка камери в спеціалізованому автосервісі залежить від вартості камери і автомобіля, і може обійтися дорожче самої камери.
Інструкція
1
У першу чергу при виборі камери орієнтуйтеся на її технічні показники. Це кут огляду: чим ширше кут огляду камери, тим краще видно, що відбувається позаду. Кращі моделі мають кут огляду 150 градусів. Світлочутливість камери показує при якому світлі камера може працювати. Чим нижче значення показника, тим краще. Якісна камера може функціонувати навіть при слабкій освітленості. Кількість режимів огляду теж істотно розширює можливості парковки з використанням камери. Найбільш поширені режими: панорамний, вид зверху, вид з-за рогу. Вибір камери з можливістю дзеркальної передачі картинки залежить від звичок конкретного водія. Звикнувши до парковці по дзеркалах, вибирайте камеру із дзеркальним зображенням.
2
За конструкцією камери можуть бути корпусними і врізними. Корпусні кріпляться всередині салону, врізні встановлюються в задній бампер. За своїми функціональними можливостями вони не сильно відрізняються. Універсальні камери мають можливість кріпитися і всередині салону, і зовні кузова. За вартістю врізні камери, як правило, дешевше.
3
Існують спеціальні рамки для номерних знаків з вбудованими камерами заднього виду . Це один з найбільш привабливих варіантів. Його можна легко встановити самому, а при необхідності - змінити горизонтальний кут огляду камери. Крім того, це єдиний варіант, якщо автомобіль не має штатних місць для установки камери. Врахуйте, таку камеру може легко зняти будь-який сторонній чоловік.
4
Штатна камера - передбачена заводом-виготовлювачем модель камери, призначена для установки в конкретний автомобіль. У конструкції авто передбачено спеціально відведене місце для установки цієї камери. Як правило, такі камери мають потайливу установку, мають власну підсвітку номера і після установки відрізняються оптимальним кутом огляду. За вартістю цей вид виявляється дорожче, ніж універсальна камера.
5
У багатьох моделях камери передбачена розмітка, вельми корисна при парковці і визначальна траєкторію руху при заході на стоянку. У дорогих моделях камер паркувальна розмітка має інтелектуальний режим роботи
6
Крім того, якщо установка камери планується в плафон освітлення номерного знака, перед вибором камери необхідно повністю виміряти плафон якомога точніше і запам'ятати спосіб його кріплення.
7
При наявності монітора, перевірте сумісність стандарту монітора і стандарту камери. Всі камери і монітори розраховані на один з двох форматів відеосигналу: формат стандарту PAL і формат стандарту NTSC. При розбіжності форматів відеозображення на камері і на моніторі, налагодити їх спільну роботу не вийде.