Як відкрити провадження без початкового капіталу. відкрити свою справу без початкового. капіталу.

Успіх підприємця залежить не тільки від хорошого стартового капіталу , але іноді, навпаки - і від відсутності такого. Якщо зарплата мала і накопичити достатню суму для відкриття бізнесу ніяк не виходить, подумайте, а що ви вмієте робити, крім основної роботи?
Інструкція
1
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні нерухомістю для застави, то зверніться в банк за кредитом (за умови подання довідки про доходи або поручительства). Але цей шлях небезпечний хоча б тому, що жоден банк не буде чекати кілька років, поки ви налагодите свій бізнес, якщо тільки ви не переконаєте банкірів у зворотному, представивши їм грамотно складений бізнес-план і надійних поручителів.
2
Якщо у вас є невелика сума грошей, недостатня для відкриття бізнесу, але цілком прийнятна для того, щоб закінчити якісь курси, обов'язково скористайтеся цією можливістю. Ви можете закінчити подібні курси безкоштовно, але тільки в тому випадку, якщо звільнитеся з роботи і отримаєте напрям від біржі праці.
3
Згадайте, які гуртки і студії ви відвідували дитинстві. Можливо, ви ходили в гуртки рукоділля чи школи творчості. Потренуйтеся і спробуйте в найкоротші терміни відновити ці навички. Вміння добре вишивати або плести, малювати або грати на музичних інструментах може допомогти вам заробити стартовий капітал. Додайте оголошення в інтернеті та інших ЗМІ оголошення про репетиторстві (музика, малюнок), про розпродаж предметів вишивки або про послуги швачки. Постарайтеся рекламувати свої послуги без зайвої агресії, щоб не зацікавити податкові органи.
4
Скористайтеся можливостями інтернету і з метою пошуку віддаленої роботи, якщо ви вмієте грамотно викладати свої думки, володієте фотосправою або програмуванням. У мережі існує велика кількість сайтів, на яких можна за порівняно невеликий термін заробити пристойні гроші в якості фрілансера. Заробити в інтернеті можна, навіть якщо єдиним вашим захопленням є кулінарія. Для цього ви повинні сфотографувати ваші кулінарні шедеври і запропонувати купити рецепти одному з тематичних сайтів. Але будьте обережні: не купуйте сумнівних курсів і не активуйте доступ до вакансій і пропозицій роботи по смс. «Легких» грошей немає ніде, в тому числі і в інтернеті.
5
Розкажіть своїм друзям і знайомим про те, що ви добре шиєте (в'яжете, вишиваєте) або знаєте іноземну мову, розбираєтеся в комп'ютерах, вмієте класти плитку і т.п. Бесіди на подібні теми обов'язково підкріплюйте конкретними прикладами: пов'язаним для чоловіка светрі, вишитій серветкою, ідеальним ремонтом та ін. Якщо ви дійсно майстер своєї справи, то незабаром замовлення вам будуть робити не тільки друзі, але й зовсім незнайомі люди.
6
Знайдіть спонсора для відкриття бізнесу. Краще, щоб це був хтось із ваших знайомих або фахівців, дійсно розбираються в тій справі, яку ви збираєтеся відкрити. Але цей шлях досить ризикований, так як ваші бізнес-ідеї можуть просто-напросто запозичити без будь-якої винагороди.
7
У деяких містах успішно працюють і державні програми з самозайнятості населення, за яким ви зможете отримати субсидію на відкриття власної справи. Правда тільки в тому випадку, якщо маєте офіційний статус безробітного.