Як відкрити кафе для дітей. Як відкрити дитяче кафе.

Діти люблять ігри, солодощі та казки. В хорошому дитячому кафе турботливі дорослі без зусиль знайдуть все це для своїх малюків. Як же порадувати дітлахів і відкрити кафе , в яке вони будуть прагнути знову і знову?
Інструкція
1
Проведіть необхідні дослідження ринку товарів і послуг для дітей у вашому місті. В среднемгороде дитячих кафе зазвичай небагато, тому, якщо ви грамотно розрахуєте перспективи вашого бізнесу, то дуже скоро ваше підприємство почне приносити прибуток. Пам'ятайте: орієнтуватися треба не тільки на дітей, а й на дорослих, які будуть оплачувати рахунок. Тому ціни в вашому кафе не повинні бути високими. Зареєструйте юридична особа і ККМ в податкових органах. Придумайте цікаву назву для дитячого кафе .
2
Виберіть відповідне приміщення для кафе . Не економте на орендній платі та знайдіть приміщення в центрі міста або недалеко від парку розваг. Приміщення може мати і літню площадку, правда в такому випадку вам доведеться домовлятися і про оренду землі.
3
Отримайте ув'язнення від Росспоживнагляду і пожежної служби. Якщо ви орендуєте приміщення, в якому вже раніше існувало підприємство громадського харчування, обов'язково перевірте його технологічний паспорт, а в разі невідповідностей (наприклад, відсутність вентиляції), переоформлюєте його в Росспоживнагляді і переобладнайте. Крім того, вам буде необхідно укласти договори про вивезення відходів, планової дезінсекції та дератизації. Так як ви плануєте відкривати кафе для дітей, то в такому випадку вам не потрібно буде оформляти ніяких ліцензій, крім дозволу на торгівлю.
4
Діти повинні, прийшовши в кафе разом з батьками, відчути себе в казці. Тому запросіть фахівців і замовте відповідний проект дизайну приміщення. По можливості обладнайте ігрову кімнату і невеликий подіум для ігор і конкурсів.
5
Закупити все необхідне обладнання для кухні та залу кафе . Виберіть меблі і посуд для дітей (яскраву, з красивими наклейками). Домовтеся з постачальниками про постачання продуктів або напівфабрикатів. Обов'язково перевіряйте наявність сертифікатів відповідності та якості у кожного найменування продукту.
6
Найміть персонал (головний бухгалтер, касир, кухарі, кондитери, офіціанти). У вашому штаті обов'язково повинен бути педагог чи психолог, а також аніматори. Якщо дозволяють кошти, розробіть фірмовий одяг для ваших працівників.
7
Не забувайте, що ваші клієнти - діти. Постійно організуйте конкурси, вікторини, роздавайте подарунки.