Як відкрити прокат велосипедів.

Прокат велосипедів - справа досить прибуткова, особливо в літній період. При цьому коштів на відкриття власного бізнесу буде потрібно небагато. Та й великої кількості обслуговуючого персоналу не буде потрібно.
Інструкція
1
В даний час пунктів прокату велосипедів не так вже й багато. Але, тим не менш, дана послуга користується попитом, особливо в місцях відпочинку. Відкрити прокат велосипедів зовсім не складно. Початкові вкладення окупаються досить швидко. Щоб початківець бізнес відразу приносив дохід, вам доведеться трохи витратитися. Придбайте для початку 10-15 велосипедів оптом, так вийде набагато дешевше. Якщо даної кількості транспортних засобів буде недостатньо, потім докупіть.
2
З міркувань економії краще купувати недорогі, але якісні марки велосипедів. Врахуйте, що двоколісний транспорт досить швидко приходить в непридатність, оскільки експлуатується постійно. Зазвичай велосипеди в пунктах прокату частково або повністю замінюються через 1-2 сезону.
3
Врахуйте, що прокат велосипедів припускає, що хтось із ваших клієнтів поверне вам поламаний транспорт. У такому випадку доведеться утримати із заставної суми якусь частину, необхідну для ремонту. Її краще обумовлювати заздалегідь, щоб уникнути подальших суперечок.
4
Розрахувати дохід від пункту прокату велосипедів досить просто. Припустимо, година прокату коштуватиме 150 рублів. Якщо кожен велосипед буде працювати приблизно по 6 годин, то виходить, що він принесе 900 рублів в день. Якщо у вас їх 10-15 штук, то в день ви можете мати 9000 - 13 500 руб. На обслуговування пункту прокату достатньо одного працівника.
5
Можна почати бізнес з прокату велосипедів і без початкових вкладень. На власні велосипеди ви можете заробити, якщо перший час будете самі брати їх в оренду. Для цього вам буде потрібно домовитися з кількома підлітками, що мають свій транспорт і охочими трохи заробити.
6
Давши оголошення про прокат, ви пропонуєте господарям половину від вартості експлуатації велосипеда. Припустимо, година прокату коштуватиме 160 руб., 80 з них ви віддасте господареві. Якщо у вашій команді буде навіть 5 осіб, то 6 годин роботи велосипедів принесуть особисто вам 2400 руб. в день. За місяць ви зможете зібрати пристойну суму, достатню для того, щоб купити свої власні велосипеди і розширити що починається бізнес.
Здоровий спосіб життя, заняття спортом і відпочинок на свіжому повітрі все популярнішим з кожним днем. Людей не лякають навіть морози. Захоплюватися зимовими видами спорту стало не тільки корисно, а й модно. Сьогодні як ніколи актуальні лижі , особливо гірські.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити прокат лиж і не залишитися в мінусі, необхідно знайти правильне місце. Це може бути підніжжя гірськолижного схилу або майданчик поруч з лісовій або парковій трасою. Чим краще будуть схил або траса, тим більше людей будуть приїжджати туди, щоб провести свій вільний час. Тому час від часу вам доведеться освіжати лижню або укочувати схил на спеціальних снігоприбиральних машинах.
2
Знайдіть приміщення. Тут має бути кілька кімнат - в першій будуть зберігатися лижі і палиці, в іншій - черевики і захист, в третьому повинні бути зручні лавки, де ваші клієнти зможуть взутися і залишити своє взуття. Крім реєстрації ІП вам доведеться отримати дозвіл у пожежної інспекції, так як лижі вважаються легкозаймистою категорією предметів.
3
Закупіть хороші сучасні лижі. Вони повинні бути в довжину з витягнуту вгору руку людини. Купуйте побільше ходових розмірів для людей середнього зросту, але не забудьте і про рідкісні розмірах - для високих або низьких. Лижні палиці повинні доводитися людині по груди. Підберіть їх так, щоб вони складали комплекти з лижами.
4
Не забудьте про захист для початківців - це можуть бути шоломи, окуляри, наколінники та рукавички. Особливою популярністю зараз користуються камери Go Pro, які зміцнюються на шолом і дозволяють знімати спуск з гори. Купіть декілька таких камер і надавайте можливість скинути і обробити відео після катання. Це подарує вашим клієнтам незабутні враження.
5
Найміть персонал - це повинні бути люди, які не далекі від спорту. Вони можуть консультувати клієнтів з підбору лиж. Можете найняти інструкторів, які будуть тренувати початківців. Також непогано тримати у своєму штаті медичного працівника, так як лижі все-таки травмонебезпечний вид спорту.
6
Нехай у вашому прокаті буде затишно - організуйте там невелике кафе з зігріваючими напоями та місцями, де люди могли б посидіти і обговорити, як добре вони провели свій день.