Як продати продукти харчування.

Продукти - товар швидкопсувний і реалізовувати його треба швидко. Як же продавцю продовольчих товарів організувати збут, щоб не розоритися і не втратити покупців?
Інструкція
1
Якщо ви тільки відкривайте торговельне підприємство, зверніться спочатку до досвіду конкурентів. Ознайомтеся, які продукти найкраще реалізуються у вашому регіоні. Визначте, як покупці реагують на зростання цін на товари повсякденного вжитку, бо рано чи пізно вам доведеться з цим зіткнутися, навіть якщо спочатку ви плануєте продавати продукти недорого, щоб зацікавити покупця.
2
Працюйте тільки з надійними постачальниками. Звичайно, буде краще, якщо ви будете співпрацювати з безпосередніми виробниками товарів, але якщо це поки не представляється можливим, вибирайте для початку звичайний оптово-роздрібний склад у вашому місті. У цьому випадку вам доведеться укладати договір на поставки тільки з адміністрацією складу. Виберіть склад, який найближче розташований до вашого магазину, щоб заощадити на послугах доставки.
3
Додайте оголошення в ЗМІ, в тому числі і в інтернеті (наприклад, на сайтах http://prodbox.ru або http://www.avito.ru), про те, що ви бажаєте придбати продукти. Вкажіть тип товару, який вас цікавить, приблизну вартість (за бажанням). Знайдіть у газетах або інтернеті інформацію про продажі товару. На жаль, таким чином важко налагодити безперебійні поставки продуктів і крім того, є ризик нарватися і на недобросовісних постачальників.
4
Вимагайте і у роздрібних постачальників, і у оптових всі необхідні сертифікати, отримані ними у виробника. Обов'язково спробуйте зв'язатися безпосередньо з виробниками продуктів. Якщо у вашому регіоні розвинуте сільське господарство, то краще в цьому випадку спеціалізуватися на якісних вітчизняних продуктах, ніж постійно переплачувати, розширюючи асортимент.
5
По можливості поступово переходите від роздрібних закупівель товару до оптових. Щоб товар не залежувався у вас на складі, постійно проводите акції для збільшення обсягів продажів (знижки, подарунки). Якщо ви знайшли дійсно хороших постачальників для довгострокового співробітництва, то і вони підуть вам назустріч і нададуть вам знижки та розстрочення, а також забезпечать безкоштовну доставку продуктів у ваш магазин.