Як назвати онука.

Вибір імені - складна і приємна задача, перед якою постає сім'я при появі нового члена. Як правило, ім'я вибирають батьки. Але якщо ви хочете допомогти хорошим радою, для початку перевірте, чи так він хороший.
Інструкція
1
По-перше, зверніть увагу на милозвучність імені, яке вам подобається. Наскільки воно поєднується з прізвищем та по батькові малюка. Якщо прізвище або по батькові дуже довгі, ім'я дитині краще дати коротший. До того ж, важливо, щоб ім'я звучало, тому небажано велика кількість шиплячих і глухих звуків. Уникайте і імен з великою кількістю гарчали звуків (більше двох-трьох в ПІБ) - подумайте про те, як вони звучатимуть в вимові картавящіх людей (у тому числі самої дитини в перші роки життя).
2
Якщо ви бабуся чи дідусь, наврядли ви захочете дати дитині занадто незвичне ім'я. Але одночасно уникайте та імен надто популярних. Подумайте, яким буде вашому онукові бути одним з чотирьох Саш або Сереж в класі. Адже ім'я спочатку дається, щоб підкреслити індивідуальність дитини, виділити його з натовпу.
3
Якщо ви хочете назвати внука в честь якої-небудь людини, подумайте, наскільки він дорогий батькам малюка. Можливо, ваші бажання співпадуть.
4
Якщо ви і батьки люди православні, звірте свій вибір зі святців. Згідно православної традиції ім'я дається в день пам'яті святого, на який припадає день народження або хрещення новонародженого. У разі відсутності імен потрібного статі, припустиме відхилення на три дні в кожну зі сторін. Але не забувайте, це всього лише традиція, обов'язковою вона не является.Еслі сумніви залишаються - порадьтеся зі священиком. Напевно він не наполягатиме на виборі строго по Святців. До того ж, тут теж можна знайти компроміс: обране ім'я може бути співзвучною формою. Наприклад, Антон - Антоній, Денис - Діонісій.
5
Якщо ваші діти проживають в іншій країні, не наполягайте на виборі російського імені. Можливо, вони хочуть посприяти більш швидкої асиміляції своєї дитини в середовищі однолітків. Адже не секрет, що іноземне ім'я у дітей завжди викликає бажання покепкувати, задразнят і змушує їх цуратися такої дитини. Напевно ви не бажаєте такої долі вашому онукові. Дійти компромісу можна вибравши ім'я поширене в обох країнах. Наприклад, Марія, Микола, Олексій, Анна. Різниця буде всього лише у вимові.
Корисна порада
Нізащо не наполягайте на своєму варіанті, якщо мати вибрала інше ім'я. Аргументуйте свою позицію і надайте їй свободу вибору.