Як зшити бампер для дитячого ліжечка. зшити захист в ліжечко.

Ви найближчим часом очікуєте народження нового члена сім'ї і хочете бути готовими до його появи? А значить, вам потрібна ліжечко, до ліжечка - постільна білизна і, звичайно, бампер .
Інструкція
1
Якщо бампер вам потрібен в ліжечко для новонародженого, значить, він повинен облягати стінки по всьому периметру. У цьому випадку бампер може складатися як з чотирьох стінок, так і бути суцільним. Якщо дитина вже старше і сам виходить з ліжечка, досить зробити його для трьох стінок: бічних і задній.
2
Виміряйте кожну сторону ліжечка, щоб знати якої довжини робити виріб. Продумайте, якої висоти він має бути. Для немовляти ідеально підійде бампер в половину висоти стінки, так як по-перше, в перші місяці днище ліжечка буде розташовуватися вище, а по-друге, дитині не варто обмежувати доступ до свіжому повітрю. Бампер прекрасно захистить вашого малюка від протягів і будучи висотою близько 35 сантиметрів.
3
Виберіть матеріал для чохла. В першу чергу, він повинен пропускати повітря, тому ідеально підійде бавовняна тканина. По-друге, він повинен поєднуватися в колірній гамі з постільною білизною. І, третя умова, дуже корисні на бампер е будуть великі контрастні малюнки. Вони допоможуть розвинути зір новонародженого.
4
Визначтеся, з чого буде зроблений сам бампер . Це може бути тонкий поролон або щільний синтепон. Він захистить вашу дитину від ударів об стінки ліжечка. Можна зробити бампер і з дитячого ковдри, розрізавши його на смуги потрібного розміру.
5
Сшейте прямокутники потрібного розміру. Не забудьте зробити припуски на чохлі по сантиметру з кожного боку. За бажанням, чохол можете прикрасити аплікаціями, воланами або мереживом.
6
Порахуйте кількість прутів в стінках ліжка. До кожної третьої або четвертої слід прикріпити бампер за допомогою зав'язок зверху і знизу. Також зав'язки будуть потрібні і на кутах ліжечка.
7
Сшейте вузьку стрічку з того ж матеріалу. Її довжина повинна дорівнювати кількості необхідних зав'язок, помноженому на двадцять. Розріжте стрічку на шматочки по 20 сантиметрів. Зігніть кожен шматочок навпіл і за місцем згину пришийте до бампер у в тому місці, яке відповідає прутика, до якого ви її прив'яжіть.
8
Приміряйте бампер . Якщо все гаразд, виперіть його і проутюжьте з двох сторін. Все! Бампер готовий до вживання.
Корисна порада
Чохол слід шити з уже простиранной тканини, так як бавовна може сісти після прання вироби.
Зшити бампер в дитяче ліжечко для захисту дитини від протягів і створення затишної атмосфери для немовляти під силу будь матусі. Бампер служить надійним захистом від ударів об жорсткі рейки, тому для малюка він просто необхідний.
Вам знадобиться
  • - відріз тканини,
  • - поролон товщиною в 1 см,
  • - мереживо довжиною трохи більше периметра дитячого ліжечка,
  • - атласна стрічка шириною 1- 2 см і довжиною 10 м
Інструкція
1
Щоб пошити бампер з окремими частинами для кожної сторони, виміряйте довжину, ширину і висоту всіх сторін дитячого ліжечка.
2
Згідно з отриманими розмірами намалюйте на папері 4 деталі бічних сторін ліжечка. Виріжте лекала.
3
Викройте з тканини всі деталі по дві штуки для внутрішньої і зовнішньої сторони. Роблячи викрійку, додайте припуски на шви по 1 см на кожній стороні.
4
Викроєні з тканини деталі обробіть на швейній машинці по краях рядком зигзаг.
5
Викройте 4 аналогічні деталі з поролону по паперовим викрійками, зменшивши їхні розміри на 0,5 см з кожного боку.
6
Наріжте 25 зав'язок довжиною 35-40 см з атласної стрічки. Обробіть краю стрічок.
7
На лицьову сторону деталей бампер а пришити мереживо вздовж верхнього краю на відстані 5 см від верху.
8
Намітьте місця кріплення зав'язок в кутах деталей бампер а і вздовж верхнього краю на однаковій відстані. Складіть стрічки для зав'язок навпіл і прикріпіть зав'язки в намічених місцях.
9
Складіть по два тканинні деталі від кожної частини бампер а зовнішніми сторонами один до одного так, щоб довгі частини прикріплених зав'язок опинилися всередині, а короткі кінчики виходили на 0,5 см через країв тканинних деталей.
10
Сострочіть всі деталі, залишивши на кожній частині бампер а по 20 см не зашитого нижнього краю. Через цей отвір виверніть всі состроченние деталі зовнішньою стороною назовні і вкладіть в них поролонові елементи.
11
Застрочити акуратно залишені отвори.
12
Повісьте отримані деталі бампер а на відповідні сторони ліжечка, закріпивши їх зав'язками до деталей ліжечка.
13
Крім мереживних воланів перед з'єднанням двох сторін кожної стінки бампер а можна нашити веселу аплікацію або кишенька для запасних пелюшок на внутрішню сторону.