Як вводити яблучний сік в прикорм. Як готувати яблучний сік дитині.

Думки про те, чи починати прикорм соками, відрізняються, хоча всього кілька десятиліть тому педіатри рекомендували саме їх в якості перших продуктів для дитини. Сьогодні багато хто вважає, що настільки поспішати не варто, а перед початком прикорм а мамам потрібно дізнатися певні його правила.
Вам знадобиться
  • - яблучний сік
Інструкція
1
Сік здобувайте в магазині або ж виготовляйте самостійно. З готовим дитячим харчуванням набагато простіше організувати трапезу дитини, так як можна бути впевненими в тому, що яблука, з яких воно вироблено, не містили шкідливих речовин. Недолік лише в порівняно високою ціною одного пакета, якщо врахувати, що перший час дитині необхідно мінімальна кількість соку, а відкритий пакет можна зберігати лише добу, то допивати дорогий сік доведеться батькам.
2
Якщо дозволяє час і під рукою є свіжі яблука, вирощені своїми руками, готуйте сік самостійно. Це дуже просто і досить швидко. Добре вимийте яблуко, натріть його на пластмасовій тертці і відіжміть сік через стерильний бинт або марлю. У чистому вигляді такий сік дуже концентрований, тому розведіть його кип'яченою водою один до одного. Свіжий віджатий сік зберігає свої корисні властивості протягом 30 хвилин, тому готуйте його безпосередньо перед вживанням.
3
Починайте вводити сік в маленьких дозах. Для цього запропонуйте дитині в ранкове годування не більше чайної ложки продукту. Якщо протягом дня алергічні прояви на шкірі не наступили, на наступний день доза трохи збільшується. До першої вікової норми в 30 грам порція соку доводиться за тиждень. Перед тим, як вводити яблучний сік в прикорм , пам'ятайте про те, 100 грам соку дитина повинна випивати лише на рік, тому зловживати його кількістю можна.
Зверніть увагу
Яблучний сік містить в своєму складі вітамін С, залізо і масу інших необхідних для здоров'я мікроелементів. Але, бувши концентровану витяжку з плоду з великою кількістю фруктози, може занадто агресивно впливати на травну систему дитини. Тому яблучний сік, прикорм яким найкраще здійснювати після консультації з лікарем, що спостерігає дитину, корисний не всім.
Корисна порада
Не додавайте в дитячий сік цукор. Він надає підвищене навантаження на підшлункову залозу і виробляє звичку до солодкого. Краще вибирайте для виробництва соку більш солодкі сорти яблук.