Як назвати британського кота.

Домашні тварини є пристрастю багатьох людей. Одним з найбільш популярних варіантів є кіт. І не просто кіт, а британський - миле, пухнасте створіння. Але як назвати британського кота?

Інструкція
1

Існує одне загальне побажання: називайте кота ім'ям, в якому будуть гарчали і шиплячі звуки. Британські коти (і тварини в цілому) краще реагують на такі звуки, тому ім'я швидше "приживеться". Також не рекомендується називати кота кількома іменами одночасно - виберіть один і вже його пускайте в хід.

2

При підборі імені для британського кота можете спиратися на його зовнішню сутність. Зверніть увагу на забарвлення кота, його розміри, рухливість, темперамент. Виходячи з цього, підбирайте ім'я. Наприклад, зустрічаються такі імена як Рижик, Черниш, Малюк, Шустрик і т.п. Зауважте, що в цих іменах присутні гарчали і шиплячі звуки, про які говорилося вище.

3

Не рекомендується називати британського кота загальновживаними людськими іменами. У той же час ви можете підібрати йому англомовне ім'я чи ім'я, пов'язане, наприклад, з міфологією або літературою. Відповідними варіантами для імені вашого британського кота в цьому випадку можуть бути Гаррі, Оскар, Шекспір, Крішна, Руссо. Багато хто при підборі імені спираються на імена своїх кумирів в музиці, літературі або спорті. Чому б не назвати свого британського кота Шекспіром, підкресливши тим самим його важливий і солідний вигляд, а також породистість?

4

У породистих котів є родовід, і якщо британський кіт був куплений в розпліднику, то ім'я у нього вже є. Найчастіше офіційні імена звучать занадто химерно або складно, щоб називати так кота будинку. Будинки хочеться ласкавого і ніжного. Тому постарайтеся придумати на основі вже наявного офіційного імені більш "домашню" кличку для вашого вихованця.

5

У будь-якому випадку придивіться до свого британському котові, пограйте з ним, щоб зрозуміти, що він більше любить, як себе веде, який у нього характер. Так ви зможете більш точно підібрати ім'я, яке сподобається і вам, і вашому вихованцеві. Якщо ж вже зовсім нічого не приходить в голову, скористайтеся алфавітним довідником імен для котів.