Як нормалізувати травлення.

Дотримуючись своєї природі, людина прагне залишатися здоровим і знайти щастя. В силу своєї індивідуальності всі системи людського організму працюють відповідно його відношенню до самого себе і навколишнього живому простору. Травна система природно реагує на вашу реакцію щодо тих чи інших подій.
Вам знадобиться
  • Ліки, лікар, вода
Інструкція
1
Викличте лікаря, якщо ви стурбовані і вас що-небудь лякає. Цілком ймовірно, що це - отруєння або вірусна інфекція. По можливості не вживайте ніякі таблетки, щоб не погіршити ситуацію.
2
Перегляньте свій спосіб життя. Так чи інакше, при неправильному мисленні, палінні і недоречний вживанні спиртних напоїв з віком ваш організм почне вам «сигналити» про дисбаланс. Йому просто набридне переїдати, поглинати сумнівну їжу в момент нервових зривів, втоми, холоду або спеки. Ви також не отримаєте елементарного задоволення від прийому їжі, якщо ви застудилися, чим-небудь стурбовані, гніваєтесь і т.д. Тільки від усього цього їжа може неправильно перетравлюватися, не кажучи про сполучуваність продуктів. Навіть якщо ви впораєтеся з занепокоєнням, неправильно поєднувані продукти можуть знову посилити вашу тривогу.
3
Відмовтеся від ліків, т.к. багато з них мають побічні ефекти. В результаті ви можете тільки ускладнити ситуацію. Якщо ви застосовували їх тривалий час, поступово скорочуйте їх кількість. Найкращі ліки - це гарний настрій. Невипадково в багатьох релігіях перед їжею моляться. Це не що інше, як звукове налаштовування людської істоти на прийом їжі. В Китаї, Японії, В'єтнамі люди їдять паличками з різних порід дерев, т.к. енергія дерева, енергія розвитку, що припускає посмішку і гарний настрій, впливає на процес прийняття їжі. За допомогою цих ритуалів людський організм приводиться в стан балансу і здатний правильно засвоїти вміло приготовлену їжу.
4
Пийте більше чистої води. Соки, газовані напої, чай і кава тут «не рахуються». Якщо ви не вживаєте воду з розрахунку 2,5 літра на 60 кг ваги, то причиною розладів травлення може бути елементарне зневоднення. Візьміть собі за правило, що все перераховане, крім звичайної води, є їжею.
5
Завжди перебуваєте в гармонії з природою. Змініть обстановку, візьміть відпустку, відпочиньте. Якщо необхідно, поміняйте роботу, навіть якщо вона буде менш оплачувана. Здорова людина набагато потрібніше самому собі, коханим, родині та суспільству.