Як визначити остеохондроз.

Остеохондроз виникає через передчасного старіння хрящових дисків. Вони служать своєрідними амортизаторами наших хребців при поворотах шиї і тулуба. Основне навантаження припадає на шийний і поперековий відділи хребта. Для того щоб визначити наявність захворювання, зверніть увагу на кілька ознак.
Інструкція
1
Простежте, чи виникають у вас болі в шийної, грудної або поперекової області. Також біль може, передаючись по нервових відростках, проявлятися в міжреберних проміжках, руках і ногах. Їй притаманний ниючий характер, вона посилюється при прийнятті незручного становища.
2
Під час фізичних навантажень можливе загострення болю. Врахуйте, що біль здатна змусити вас прийняти характерну для полегшення нападу позу - колінно-ліктьову. Зауважте, виникають чи ні у вас болі при кашлі, чханні і зміні положення.
3
Якщо до виникнення болів додається нудота, запаморочення, порушення зору і слуху, погіршення пам'яті, терміново звертайтеся до лікаря. Будьте впевнені - у вас остеохондроз, яка викликає порушення притоку крові до судин і розбалансує вестибулярний апарат.
4
Після того, як ви півгодини просидите практично нерухомо, спробуйте зрозуміти, чи хочеться вам спертися руками об стільницю, потягнутися вгору і посоватися на стільці. Швидше за все, це бажання викликане скутістю хребта, що дозволяє говорити про наявність остеохондрозу.
5
Починайте лікування від остеохондрозу у випадку, якщо, прокидаючись вранці, відчуваєте напругу в поперековому або шийному відділі. Також про наявність проблеми вам підкажуть оніміння пальців, «мушки» перед очима і «мурашки по тілу».
6
Врахуйте, що остеохондроз відноситься до захворювань здатним маскуватися під інші хвороби. Іноді люди мають проблеми з хребтом, але вважають, що виникають у грудному відділі болі пов'язані з серцевою діяльністю. І нерідкі випадки коли, навпаки, при інфаркті ставився діагноз - остеохондроз. Тому для постановки точного діагнозу не зволікайте зі зверненням до лікарні і спробуйте звести разом всі ознаки, які говорять про наявність порушень пов'язаних з хребтом.
7
Пам'ятайте, що лікування хвороби необхідно починати якомога раніше. Затягуючи звернення до лікаря, ви ризикуєте допустити утворення кісткових розростань, що призведе до постійної нестерпного болю і інвалідності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OtrOMMNxcWM