Як відрізнити застуду від алергії.

В осінній час нас часто підстерігають застуди. І ми лікуємося від них, не підозрюючи про те, що часто нежить і кашель можуть бути симптомами алергії . Як визначити хворобу? Які подібності та відмінності мають алергія і банальна застуда? І як не сплутати їх під час лікування?
Інструкція
1
Якщо ви постійно відчуваєте першіння в горлі, закладеність носа, сльозоточивість, якщо ви постійно чхаєте, зверніть увагу на те, в які моменти починаються ці симптоми. У випадку, коли ви спостерігаєте їх, беручись за звичну домашню прибирання, слід говорити, швидше за все, про наявність алергічної реакції. На свіжому повітрі всі ці симптоми практично пропадають. У цьому випадку варто подумати про алергії на пил. Алергія на цвітіння виникає на вулиці і пропадає після того, як ви заходите у приміщення.
2
При виникненні симптомів застуди прислухайтеся до свого стану. Для застуд характерна інтоксикація організму. Це підвищена стомлюваність, характерна слабкість, болі в м'язах. Ви можете відчувати ломоту в суглобах і запаморочення. Алергія позбавлена цих ознак.
3
Заміряйте температуру. Для перебігу застуди характерна підвищена температура тіла. При алергії це відбувається вкрай рідко.
4
сморкаясь, зверніть увагу на структуру і колір виділеної слизу. Під час застуди слиз жовтуватого кольору і густа. При прояві алергічної реакції, прозора і рідка.
5
Зауважте, яким чином ви чхаєте. Якщо це разові явища, то мабуть ви застудилися. Під час виникнення алергії чхання триває серіями.
6
Як довго триває ваше одужання? Врахуйте, що тривалість застуди та алергії істотно відрізняються один від одного. Застуда проходить досить швидко. А симптоми алергії турбують протягом значного часу.
7
У разі алергічних реакцій ви помітите характерні червоні висипання на шкірі. Це відбувається не завжди, але досить часто. Тому, помітивши на своєму тілі висип або червоні плями, відвідайте алерголога, а не терапевта.
8
Вам слід уважно стежити за станом здоров'я. Діагностуйте своє захворювання і при підозрі на алергію не тягніть з відвідуванням лікаря. У випадку, якщо ви запустите перебіг хвороби, можете зіткнутися з набагато більш серйозними проблемами.