Як здати добовий аналіз сечі. добовий аналіз сечі Як здавати.

Добова кількість сечі збирається для двох видів досліджень - при визначенні кількості цукру в добовій дозі і для дослідження функції нирок. В кожному випадку збір сечі проводиться за своїм індивідуальним методу.
Вам знадобиться
  • - стерильні підписані ємності для сечі.
Інструкція
1
Перед будь-яким дослідженням сечі проведіть ретельні гігієнічні процедури статевих органів. Зробити це можна мильним або фураціліновая розчином і все ретельно змити водою.
2
Для дослідження кількості цукру в добовій дозі сечі збирайте всю сечу в одну стерильну ємність. Певного часу для збору добової кількості сечі немає, тому проводите її збір у міру того, як вам хочеться в туалет. На ємності напишіть розбірливими літерами ПІБ, дату народження, час початку збору аналізу і час закінчення.
3
Протягом доби зберігайте ємність з сечею в холодильнику. Щоразу ретельно закривайте ємність стерильною кришкою.
4
Якщо обсяг сечі вийшов занадто великий, то перемішайте загальне добове кількість сечі і перелийте 100-500 мг в стерильну ємність. На ємності вкажіть ПІБ, дату народження, час і дату збору сечі .
5
В деяких випадках, наприклад при вже наявному цукровому діабеті, лікар призначить збір добової дози в певні часові проміжки. Точно дотримуйтесь вказаного часу.
6
Для збору добової дози сечі за методом Зимницкого, отримаєте в поліклініці 8 стерильних баночок. На кожній баночці напишіть ПІБ, час збору сечі .
7
Встаньте в 6:00 ранку, по сечі тесь в унітаз. Проведіть гігієнічні процедури. В першу баночку зберіть сечу в 9 годин, потім ви будете збирати сечу в кожну окрему баночку рівно через 3 години. Останню порцію зберіть в 6:00 ранку. Якщо якісь баночки в дані тимчасові проміжки часу не вдалося наповнити, то ви повинні здати в лабораторію порожні баночки.
8
Все ємності зберігайте в холодильнику, загвинтивши кришку.
9
За добу до дослідження відмовтеся від фізичних і нервових навантажень, що не приймайте алкоголь, відмовтеся від куріння, не вживайте жирну, гостру і консервовану їжу, не зловживайте солодким, утримайтеся від копчених продуктів.