Як перенести авіапереліт.

Літаки забезпечують максимально швидкий спосіб пересування з однієї точки світу в іншу, що дуже актуально в століття підвищених швидкостей, коли їхати неспішно поїздом просто немає часу. Але переліт - це завжди стрес для організму і не тільки через швидкої зміни часових поясів і клімату, але й через перепади атмосферного тиску, довгого сидіння на одному місці. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то переліт надає підвищене навантаження на організм і є фактором ризику виникнення ускладнень.
Інструкція
1
Щоб ви максимально комфортно перенести політ, дотримуйте кілька нескладних правил. Завжди купуйте квитки тільки першого або бізнес класу, так як найбільш важко переліт проходить в економ класі.
2
Замовляйте місце біля вікна. Якщо ви маєте проблеми з сердечносудістой системою, варикозне розширення вен, захворювання крові, астму та інші серйозні захворювання, то перед перельотом відвідайте лікаря і отримаєте рекомендації про безпеку польоту. Лікар призначить додаткові препарати, які допоможуть максимально скоротити можливі наслідки перельоту.
3
Якщо ви не встигли відвідати лікаря, то прийміть таблетки, виписані для постійного вживання. При варикозному розширенні вен, проблеми з судинами, прийміть таблетку аспірину безпосередньо перед польотом, звичайно, якщо ви його переносите. Візьміть з собою тапочки і відразу перевзують в них. Також не забудьте взяти пляшку з чистої негазованої водою.
4
Не переїдайте перед польотом, в літаку теж не налягайте на поданий обід. Краще з'їжте легкий сніданок і відразу після перельоту пообідайте.
5
Якщо у вас закладає вуха, то раціонально використовувати беруші, особливо під час набору висоти і приземлення.
6
Налаштуйтеся на сон в літаку, прийміть легкі рослинні заспокійливі препарати.
7
За 10 днів до перельоту дотримуйтеся режиму дня того часового поясу, в який ви плануєте полетіти.
8
Ні в якому разі не вживайте алкоголь, навіть якщо ви не маєте проблем зі здоров'ям. При прийомі алкоголю відбувається різке розширення кровоносних судин, а потім таке ж стрімке звуження. Якщо до цього додати перепади атмосферного тиску, то навіть здоровий організм може не витримати.
9
Під час вагітності літати вкрай небажано, особливо якщо є загроза викидня або був досвід невиношування. Але якщо летіти дуже треба, то проконсультуйтеся з лікарем. Одягніть колготки проти варикозу і бандаж для вагітних.
10
Якщо ви погано себе почуваєте, відмовтеся від польоту. Краще втратити гроші і час, ніж найдорожче, що у вас є - життя.